Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Influenza és menjugate védőolt...

Influenza és menjugate védőoltást beadattátok a babátoknak?

Figyelt kérdés

Volt valamilyen mellékhatás?

A kisfiam lassan betölti a 6 hónapot. Szeretnénk beadatni neki az influenza elleni oltást, 7 hónaposan pedig a menjugate oltást. Csak az a gond, hogy vannak kétségeim...

Ezért véleményeket, érveket szeretnék kérni pro és kontra.


Köszönöm!



2012. okt. 23. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:

A menjugate oltást beadattam, 1 évesen kapta meg. Az aktuális influenza oltást soha, még magamnak sem.

Én nagyon oltás ellenes vagyok. Az ajánlottak közül csak a fentit kapta meg.

2012. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi mi az a menjugate?Elnézést én a 3 hósamnak adatom be az agyhártya ellenit de semmi mást!influenza KI VAN ZÁRVA! Magamnak sem adatom be pedig ingyen lenne mert ápolónő vagyok! De a 4 évesemnek sem !üdv Nikol
2012. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jégtánc ***** válasza:
Meningococcus oltást adattam be babámnak,más nem kötelezőt nem fog kapni.Influenza ellen magamat sem oltatom be,Rota-t meg nem tartom annyira fontosnak.
2012. okt. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A meningitisz ellenit megkapta,nálunk Neis Vac-C-t adnak be,ugyanaz mint a Menjugate.

Influenza ellenit nem adattam mivel én sem adattam be magamnak sem,páromnak a munkahelyén ingyen beadják,de minden évben beteg volt miatta,így idén ő sem kéri.

2012. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csak a meningitis ellenit adattam be ezt tartom fontosnak, mást nem. Nem volt semmi baja azon kívül, hogy egy picit belázasodott de már a 2. szurinál nem.
2012. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Influenza oltásról szó sem lehet,nálunk. A menjugate vakcinát 1 évesen kapja akkor elég belőle 1, egyébként ismétlik.
2012. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!