Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kullancs ellen illetve agyhárt...

Kullancs ellen illetve agyhártya gyulladás ellen beadattátok a védőoltást? Hogy működik? Egyszer kell oltani? Mennyibe kerül? Milyen mellékhatásai lehetnek, akár késöbb is? 18 hónapos a fiam

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Agyhártya gyulladás ellenit természetesen igen, már az ismétlőt is megkapta(18hónapos), de a kullancs ellenit csak 2 évesen fogja.
2012. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kullancs ellenit nem adattam/adatom be a kislányomnak.Az agyhártyagyulladás ellenit megkapta.Én 1éves kora után adattam be neki mert akkor csak 1 oltás kell.2500Ft körül volt.Ha 18 hónapos a kisfiad akkor ő is csak 1 oltást fog kapni ha beadatod neki.2 oltást csak akkor kapnak ha 1 éves kor alatt kapják meg.
2012. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia, én beadattam mindkettőt.

Valóban a meningitisből 1 év felett csak 1 kell.

A kullancs ellenit most kapja meg pénteken, 1700Ft volt, és kell 1 hónap múlva egy ismétlő, majd utána évente 1, gondolom így tavasszal.

De most olvastam, hogy lehet van vmi beadási díj is 1000 ft körül, nem tudom ez igaz-e, majd pénteken meglátom. remélem nem kell.

A mellékhatásokról nem tudok, én bízok az orvosomban, ő ajánlotta(ikrei vannak, és ő is beoltotta őket), hiába olvasod el, csak megrémiszt. Ez minden oltásnál fennáll, csak imádkozni lehet, hogy nehogy a saját gyereked legyen az 1 a 100ezerből, akinél kijön vmi mellékhatás. :-/

De ha akarod, előveszem, és beírom ide neked a mellékhatásokat.

2012. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Nálunk nincs beadatási díj.

2012. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kullancs elleniből most kapja a fiam a harmadikat.

első kettőt 1 hónap különbséggel kapta.


agyhártya gyulladás ellenit is szegénykém hármat kapott mert nagyon piciként kapta az elsőt.

2012. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az agyhártyagyulladás ellenit adattuk be, most 7 hónapos és már túl van a 2 oltáson, megkapta a kötelezőekkel együtt. Egy oltás 2200 ft volt, beadásért nem kellett fizetni.
2012. márc. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!