Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik autósülések végeztek...

Melyik autósülések végeztek jó helyen a törésteszten? Tudnátok linkelni egy listát?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2012. okt. 24. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

itt érdemes játszanod a szűrésekkel. Konkrétabbat nem tudok, mert nem írtad milyen kategóriában, mekkora gyereknek, stb, de ha nem is tudsz németül, anélkül is érthető és használható:


[link]

2012. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írd be az ülést a gugliba, úgy keress. Ezerféle lista van, de az ADAC-ot ajánlja mindenki.

Melyik ülés érdekel? Melyik kategória?

2012. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Most szeretnénk lecserélni az autós hordozót autósülésre, tehát olyan 9 kg-tól használható ülést szeretnék.

2012. okt. 24. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Kb. 2 hónapig bújtam a netet, pont ez miatt.

Amik jó helyen végeztek a 9-18 kg-os kategóriában:

- Römer King Plus

- Maxi Cosi Tobi

- Maxi Cosi Priori XP

- Bébé Confort Axiss

- Be Safe


Nekem 3 fiamvan, eléggé körbejártam a témát. Nem minden ülést tesztel az ADAC minden évben.

Idén pl. a Bébé Comfort Axiss-t nem tesztelték, de kb. 2 éve kiváló minősítést kapott.


Mi sokat utazunk autóval, külföldre is.

A Bébé Confort-ot választottuk és nem bántuk meg.

2012. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!