Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel váltsam ki a tízóraira...

Mivel váltsam ki a tízóraira adott 200 ml tápszert 9 hónapos babámnak, hogy ugyan úgy jól lakjon vele mint a tápszerrel?

Figyelt kérdés

Jelenleg így eszik 9 hónapos fiam:


Ébredéskor (5.30-6.30 között valamikor) 250ml tápszer

Tízórai (9 körül) 200ml tápszer

Ebéd (1 óra körül) főzelék

Uzsonna (5 körül) gyümölcsféle, sinlaccal vagy anélkül

Vacsora (8 körül) 250ml tápszer



Gondoltam a tízórai tápot ki kéne váltani, de nem tudom mivel. A gyerekorvos eltiltott az ilyen mindenféle tejpépektől, amikből sokfélét lehet kapni. A joghurt és túró félét ahogy eddig figyeltem még nem bírja a gyomra igazán jól.


Kenyeret, kiflit eszik ugyan, de abból annyi nem fogy hogy egy egész adagnak megfeleljen....


Hogy csináljam?

Te hogy csinálod?


2012. okt. 24. 11:19
 1/2 Jégtánc ***** válasza:
sajt,vagy vajkrémes kenyér? Lányom imádja:)vagy délelőtt is gyümölcs esetleg darált keksszel
2012. okt. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jégtánc ***** válasza:
Jah én úgy csinálom hogy reggel tápszer most már,tízórai ma banán volt joghurttal (semmi gond vele szerencsére)) ebédre mikor mi,ma pl sütőtök lesz sajttal keverve,délután a maradék,vacsi vaj vagy sajtkrémes kenyér,alvás előtt tápszer
2012. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!