Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam 2 hetes es ki kell...

A babam 2 hetes es ki kell potoljam a tejemet tapszerrel de a tapszert rendszeresen kihanyja meg a teat is. Mar probaltam tapszert is valtani de ugyan az. Szerintetek mi lehet a problema? Lehet hogy csak tul mohon eszik a cumis uvegbol?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az is lehet, hogy gyorsan folyik a tápszer a cumibó. A legkisebb lyukú cumit használod? De az is lehet, hogy jóllakott a cicin és nincs szüksége a pótlásra. Az én nagy fiam így volt. Szopizott, sírt utána, kapott pótlást és utána az összes táp kijött belőle sugárban. Honnan gondolod, hogy pótolni kell neki?
2009. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,lehet hogy túl mohón eszik a kisbabád?Van egy olyan cumi ami homorú,és arra való,hogy a kicsi ne legyen cumizavaros.Meg abból nehezen jön a tejcsi(tápszer).Amit mi használtunk,az jó a Mammos cumisüveghez,és nem is volt drága.A homorú cumi csak 800 Ft volt és két darab van a csomagban.Ha gondolod meg lehetne próbálni,hátha segít.Aztán meg a legkisebb, az egy cseppes cumisüveget és cumit kell használni az ilyen kicsiknél,ahogy az előző válaszoló is írta.Mi sem tudtuk,hogy a cseppet figyelni kell a dobozon és vehettünk két új cumisüveget!Nekem is mohón eszik,bár a homorú cumit már későn kapta és cumizavar miatt nem tudtuk sokat használni.Remélem neked beválik.
2009. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Avent cumisuveget hasznalok az ujszulot cumival.miutan szopizik egy kicsit csendben van es utana el kezd sirni es keresi a cicit megint ezert gondolom hogy meg ehes.
2009. nov. 16. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem is éhes csak a közelségedre vágyik!!! Hagyd többet szopizni, így a tejed mennyisége is nőni fog. Én pont a felesleges tápszerezés miatt rontottam el a Babámnál. Most múlt 4 hónapos és már csak tápszer van, pedig előtte minden jól működött.
2009. nov. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy szopizás után nyugton van, majd elkezd sírni, amiatt is lehet, hogy fáj a pocija. A fiamnál is ez volt. Ugyanúgy keres ilyenkor szájával, mint amikor éhes...azért, mert még nem tudja megkülönböztetni a sima hasfájást az éhség okozta hasfájástól. Sajnos én is adtam a fiamnak ilyen tünetek után tápszert..ki is jött belőle állandóan, mellette meg borzaszóan sokat is hízott. Egy ilyen pici babának még a gyomra is kicsi, nem fér bele túl sok. Lehet, hogy néha meg kellene mérni, mennyit is szopik a babád vagy ne adj neki pótlást, lehet, hogy elmúlna a hányás és elég lenne neki a cici. 1. voltam. Ha gondolod, írj privit, szívesen segítek, ha tudok! 4 gyerekes anyuka
2009. nov. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat.nagyon aranyosak vagytok.

Atlagba 80 g szopizik de van hogy csak 60 g es kb 30-40 percig.A legtobszor bele alszunk de igyekszunk koltogetni

2009. nov. 20. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!