Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eléggé kirajzolódik a babám...

Eléggé kirajzolódik a babám koponyacsontja, mikorra záródik össze, és nem fog látszani ennyire?

Figyelt kérdés
1 hónapos múlt,mikorra záródik össze annyira hogy ne látszódjon?el fog egyáltalán tűnni vagy már ilyen marad neki?Tapasztalatok?
2009. aug. 9. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 2 hónapos múlt, de még neki is eléggé kirajzolódik, bár már nem annyira mint eddig.Fokozatosan alakul, formálódik a kis feje, a kutacsa viszont majd csak kb. másfél éves korára csontosodik be.
2009. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 5 hónapos, de még nem záródott össze. 1 hónaposan jobban nyitva volt mint most, de még mindig látszódik a haja alatt, és érezni is lehet ha végigsimítom a kezemmel.
2009. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom egészen pontosan, mire is gondolsz? Ha a kutacsára, akkor az 1 éves kor után fog csak összezáródni, még az én lányomnak is van egy pici, pedig már 14,5 hónapos.
2009. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi 1 évesek vagyunk nálunk még kb.1-1,5 cm a kutacs nagysága. Kb. 2 éves korra már bezáródik.
2009. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.nem a kutacsára gondolok,hanem a koponyacsontjára,ha megsimitom a fejét akkor érezni és látni is hogy "eláll",hogy nincsen összezáródva.furi mert van már 2 gyerkőcöm és egyiknek sem látszódott ennyire mint most a kicsinek.remélem rendesen elrendeződik majd neki és szép lesz a fejecskéje.
2009. aug. 11. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!