Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A bal vesében megjelenik a...

A bal vesében megjelenik a pyelon és a kehelyszárak is keskenyen kirajzolódik. A pyelon 2oxll mm-es. Baloldali variácios üvegrendszer esetleg UP határ szükület?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, elő szokott fordulni, és kisfiad lesz :-D

Náluk jellemző ez a vese rendellenesség.

De születés után elmúlik!

2009. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én egy 41 éves nő vagyok és ezt a vese problémát, most állapították meg. Mi a teendő szerinted? Így vállalhatok kisbabát?Lehet ez a probléma azért mert kevés folyadékot iszok?
2009. febr. 22. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nekem is elég sok vesebajom volt, egy kő 'besült',ezáltal nekem is szűkületem volt a vezetékben, műtöttek is sokszor.Ezzel nem ijeszteni akartalak, csak ajánlom, vizsgáltasd ki, csak ajánlani tudom Dr Flaskó Tibort Debrecenben, nekem szépen megplasztikázta,laporoszkóposan, ez egy éve volt, most 'vagyunk' 8 hetesek, márciusban megyek kontrollra az urológiára, de sztem minden rendben lesz. Igyál-igyál-igyál:DD Vigyázz a kemény vízre, a citromot is inkább egyben vedd,mint lében, de csak keveset,és ne tartogasd, ha pisilni kell, menj,ne pangjon, ne táguljon a vese tovább.De nem lesz semmi baj! !Bocsi, ha hosszú voltam:)
2009. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a megnyugtató választ. Sajnos, tényleg nagyon keveset iszok. A párom is mindig e miatt veszekszik velem. Gratulálok a babucihoz. Vigyázzatok magatokra!

Szép estét!

2009. febr. 23. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!