Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik ennyire nyugtalanul?

Miért alszik ennyire nyugtalanul?

Figyelt kérdés
Lányom 7 hónapos, kb. 1 hónapja egész éjjel "megy". Hason alszik el, aztán éjjel forog össze-vissza, körbejárja a kiságyat, néha felsír. Mikor odamegyek hozzá csukva van a szeme, ilyenkor megsimogatom picit, akkor megnyugszik. Utána kezdődik előről, és addig megy még fel nem kelti magát. Utána már elég nehezen tudom visszaaltatni. Miért csinálja? Foga nemrég jött ki, az nem hiszem, hogy piszkálja, hacsak nem a felső... Olyan fáradt vagyok, mert egész éjjel rohangálok hozzá!!
2012. okt. 25. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, de tanácsot én sem fogok tudni adni...én is ebben a cipőben járok:(( Éjjel összesen 4 órát aludtam:( Az én fiam 9 hónapos lesz, és ugyanazt csinálja mint a te lányod, bár nekem nem nyugszik megy simogatásra vagy csak addig még simogatom. Ráadásul mi még éjjel eszünk is...várnám én is az ötleteket mert nagyon fáradt vagyok és a türelmem is kezd elfogyni:(

Az enyém már 10-kor kezdi a fesztivált...

2012. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húú akkor neked még rosszabb... Lányom már 6 hetes kora óta nem eszik éjjel. Mondjuk 9 körül alszik el este, és éjjel pl. negyed 2-től csinálta ezt, de akkor egész 5-ig, onnantól már nem mocorgott. Elég fárasztó 10 percenként futkosni hozzá, mellénk meg nem akarom berakni az ágyba!
2012. okt. 25. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet a nagymozgások fejlődése miatt (akaratlan izomrángások), a napi élmények miatt is alhat nyugtalanul. Ez egy nagyon intenzív időszak, vannak szerencsés és nem szerencsés babák (illetve szülők:)

Az én babám is ilyen volt 9 hós koráig. Ekkor jött 1 hónap nyugis éjszaka, majd megint ébredések sorozata.

Én megpróbálok nem azonnal rohanni hozzá, hanem várok kb 5 percet, mert sokszor visszaalszik magától is. Ha bemegyek rögtön, akkor én ébresztem fel.

Szerintem te is várj vele pár percet... örökre nem fog így maradni, addig meg kávé, energiaital és kitartás!

2012. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen. Majd elmúlik. Nekem az jott be, hogy az ágyam mellett volt a kiságy, és ha ilyen nyugtalan volt, akkor csak benyultam a rácson keresztul és megsimogattam. Volt, hogy éjszaka tobbszor is kellett, de legalább nem kellett egyik szobábol a másikba rohangálni.

2 éves a kislányom, de még mindég ott van a kiságya (igaz, csak 2 szobánk van)

2012. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!