Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás alatt a Ti babátok...

Fogzás alatt a Ti babátok alvásrendje és ideje is megváltozott? 4 és fél hós a kisfiam, a két alsó fogacska félig kint. Ahogy kibújtak onnantól kezdve a 2-3 órás alvásoknak annyi és helyette alszik fél órát, azt is nyugtalanul.

Figyelt kérdés
Most már ez így lesz?
2012. szept. 13. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a nappali alvásokra érted?
2012. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leginkább a nappali.
2012. szept. 13. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a fogak miatt nem alszik jól a babád, de lehet hogy más miatt. Az én lányom 7 hós lesz és most jön még csak alul a két első foga. Neki főleg az éjszakai alvásába kavar be. Ma pl. leraktam este 8-kor aludni, majd megébredt fél 9-kor, 10-kor, 11-kor, 3-kor és 6-kor ami után már nem akart visszaaludni, pedig rendszerint 8-ig alszik. Ja és minden alkalommal be kell hozzá mennem egy kicsit mellre tenni, különben nem alszik vissza és felpörög. Ez már 2 hete megy nálunk és remélem hogy lassan vége. A gyerekorvosunk azt mondta hogy 3 hét egy ilyen fogzási ciklus... Remélem!!! Az én babám előtte nagyon jó alvó volt éjjel. De a Ti esetetek azért más, mert nálatok már kibújtak a fogak és akkor már elvileg nem fájhat neki. Lehet hogy mozgásfejlődés az oka vagy túl korán rakod le aludni (főleg nappal). Nálunk ez sokáig probléma volt egy időben, hogy nem vettem észre, hogy már sokkal több időt bír ébren lenni egyszerre és nem fárad el kellőképpen amikor le szeretném tenni aludni. Esetleg próbáld meg ezt is. Jó babázást!
2012. szept. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!