Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 hónapos fiam mellett...

22 hónapos fiam mellett rettenetesen elfáradok, van más is ezzel így?

Figyelt kérdés

Már csak egyszer alszik napközben 1 órát, ami nem baj, de nem értem hogy van egész nap hogy van ennyi energiája, futni, ugrálni, csak akkor ül ha eszik, vagy ha eljátszik magában vagy velem a szőnyegen, gyurmázunk, forma bedobó stb.

A kérdésem kedves anyukák hogy rendjén van az hogy egész nap tud ugrabugrálni, futkosni a lakásban, más gyerek is ilyen vagy csak én vagyok gyenge ?? 28 éves vagyok!!


2012. okt. 26. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem 18 hónapos fiam van. Ö is ugrál fut játszik, most kismotorozni tanulunk. Igen reggel 7 tő este 8ig közben 30vagy 45, vagy talán más félóra pihi van amikor alszik.

Ugy szoktam csinálni, hogy 2 havonta oda adom az anyósomnak 3-4 napra és akkor kipihenem magam. :D amúgy már megszokta a rendszert, reggel 10kor lemegyünk délbe haza ebéd délután meg 4 kor megyünk le és kifulladásik rohangál, motorozik általában 6 kor fürdik és 8 kor már alszik is. Minden nap lemegyünk kivéve ha esik az eső.


Igazából nekem van egy kutyám akivel gyermekem születése előtt is sokat sétáltam, kirándultam játszottam így most annyi hogy a gyerekkel együtt 3asban játszunk kirándulunk és futkározunk. Apa sokat dolgozik, de ö is szívesen jön velünk sétálni, ha van ideje.


Ja és 8 óra után biciklizni(szoba bicikli) szoktam még egy órát mert a terhesség alatti plusz kiló nehezen akarnak lemenni :)

2012. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en is hulla vagyok, foleg hogy 36 hetes terhes is vagyok mellette
2012. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is 28 vagyok, 2 éves a fiam és ő is ilyen.

Megy, tesz-vesz, matat, ugrál, a legjobban bohóckodni, birkózni szeret mikor bent vagyunk, én meg ajánlgatom a nyugis játékokat,mert 32 hetes vagyok a tesóval és nem tudok vele birkózni:)

Én is totál lefáradok estére úgy, hogy sokszor én is alszok vele délben!Ha nem sikerül lefeküdnöm, vagy legalább pihiznem, akkor meg végképp totál kivagyok.Sokszor elalszom vele együtt mikor altatom.

2012. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is uy vagyok ahogy az első válaszolo.Reggel indulunk kutyus sétáltatás közben játszótér ez kb.1.5 két óra utána ebéd majd fekvés alvás kb.1 másfél óra utána játszik kicsit a babáival meg a kutyusal majd megint séta másfél óra kb.Néha megkérem nagyfiamat vigye ki a kutyus mert hulla vaok.Minden este takaritás feltörölök és kifekszem.36éves Én örülök ogy a kislányom olyan jól eljátszik egyedül is akár.Bár mocorog folyamatosan nézem mit csinál.
2012. okt. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!