Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 és fél hónapos babámnak...

11 és fél hónapos babámnak hogy tudnék étvágyat csinálni?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon jól evett, saját főztöt és bébiételt is kap, illetve még szopizik. Van 5 foga, tudom ez is lehet oka a kevés evésnek! Túlságosan nem viseli meg a fogzás. Súlya teljesen rendben van, nem is fogy, de aggaszt, hogy keveset eszik! Tudnátok tippeket adni, mivel, hogyan tudnám ... Köszönöm
2012. okt. 26. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent, h "saját főztöt"?
2012. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bízz benne! Ő tudja, mennyi ételre van szüksége, ha éhes lesz, majd eszik. Felesleges lenne túletetni.

Mihez képest kevés? Kevesebb, mint eddig (ugyanabból az ételből) vagy kevesebb, mint amit az ismerős babája eszik vagy mint az "előírás"?

2012. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na vajon mi lehet az a "saját főztöt"???? Amit én, az édesanyja készítek Neki a konyhában a tűzhelyen, azokkal az alapanyagokkal, amik az ő korosztályának lehetségesek! ...


Szó sincs arról, hogy én hizlalni szeretném a gyereket, illetve nem a "nagy könyvben" megírtaknak megfelelően és más anyukák gyermekeikhez hasonlítom a kisfiam étvágyát! :)

Csupán 2 hónapja kevesebbet eszik, mint előtte és sokszor elutasítja.

2012. okt. 26. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy meg mertem kérdezni. Az enyém is ekkora és kb. 1 hete jöttem rá, h azért nem eszi a "saját készítésűt", mert azt akarja enni, amit mi. Tehát azt is eszi.
2012. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán értettem, miért nem érthető a saját főzésű étel! Már kínálom azzal az étellel is, amit mi eszünk, (a tej és tojás nélküliekkel persze), van mikor megeszi, van mikor nem! :)
2012. okt. 26. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!