Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudtok a cinkoxidról?

Mit tudtok a cinkoxidról?

Figyelt kérdés
A DM-ben láttam a Neogranormonnak egy babapopsikrémjét, aminek a csomagolására rá van írva, hogy cinkoxiddal. De mi az?
2012. okt. 26. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A cink egy ásványi elem, ami egy természetben is megtalálható. A bőrregenerálódást is elősegíti. Nem csak popókrémbe, hintőporba is teszik. Az oxid az a kivonata.
2012. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyulladáscsökkentő, hámosító. Azt hiszem attól lesz fehér és sűrű a krém. Szerinte mindegyik popsikrémben benne van és sok kozmetikumban is. Nem ártalmas.
2012. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A cinkoxid egyik fontos tulajdonsága,hogy nedvszívó készsége van, ezért teszik a krémekbe is. Amúgy nézd meg ezt, ha szereted a kémiát: [link]

Amúgy ez a Neogranormon popsikrém szerintem nagyon jó.

2012. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha jól értem, akkor azért van rá szükség a popsikrémben, hogy a pisi és a kaki nedvességét megkösse és szárítsa a baba popsiját:) Mindig tanul az ember:)
2012. nov. 5. 08:37
 5/5 karika48 válasza:
2012. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!