Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi erről a véleményed? Megéri?

Mi erről a véleményed? Megéri?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 26. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem még nincs babám, viszont remélem, hogy jövő ilyenkor már babázhatok. Az első gondolataim között, amikor gondolkodtam, hogy majd miket veszek az én gyönyörűségemnek, akkor ez is közötte volt. Már helyet is találtam neki a szobában. Ha nem is újonnan, de mindenképpen veszek majd.

Próbálj körülnézni a vaterán, rengeteg babadolgot lehet kapni, és olcsóbban. Sokszor újat és nagyon szépet lehet találni.

Remélem, hogy segíthettem!

2012. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a második gyereknek vettem meg, a tesókocsi mellett ez volt a legjobb befektetés. Csak 18 hónap van közöttük, szóval szempont volt, h a kicsit biztonságban tudjam, és lehetőség szerint ne unatkozzon, ha nem tudok vele foglalkozni.

Most 11 hónapos a kicsi, én nagyon örülök, hogy megvettük.

2012. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk egy mäsik fajta volt de az en länyom imädta!Ha ebren volt nezelödött es "jätszott" es hatalmasakat aludt benne!A mienknek volt füle jol lehetett hordozni!Ha föztem vittem a konyhäba is igy lättam nem kellett aggodni!Szerintem nagyon jo dolog!
2012. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes még néhány ezrest rákölteni, és babahintát venni (ami természetesen fékezhető, akkor pihenőszékként funkcionál)

Nekünk ilyen van: [link]

Már újszülött korában is használtuk, mindig megnyugodott benne és sokáig jól elvolt hintázás közben. Most 8 hónapos, még mindig sokat hintázik, persze már nincs el benne órákig :)

2012. okt. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!