Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babatok Hany honapos koratol...

Babatok Hany honapos koratol hasznaltok babahabfurdot? Milyet, es mennyit tesztek a vizebe? Nem lesz tole allergias, vagy nem uti ki?

Figyelt kérdés

Picim 4 honapos,eddig csak tiszta vizben furdettem.De mivel itt nagyon kemeny a viz,es kiszaritja boret,azt ajanlottak tegyek bele kis habfurdot!Oliva olajjal kenegetem te nem sokat hasznal!

Johnson&johnson baby bath-t hasznalok!Az jo a piciknek?


2012. okt. 26. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertári hydrophiles fürdetőt használom, attól nem lesz száraz a baba bőre. 7 hónapos.
2012. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is gyógyszertárit használok, 8 hónapos.
2012. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk nem jött be a gyógyszertári,de nem is száraz a kislányom bőre,így a védőnő tanácsára,ha száraznak találom,akkor fürdés előtt bekenem,mintha testápoló lenne,fürdésnél meg lemosom a maradékot. A Jhonsons&Jhonson-tól a lila,éjszakai aromaterápiás fürdetőt használjuk,egy picit teszünk a fürdővízbe,gyönyörű a bőre,nem ütötte ki soha,és úgy vettem észre,hogy tényleg megnyugtatja,pedig még csak 1hónapos a kicsi. A gyógyszertári egyébként a legjobb,csak nálunk nem megy vele a fürdés,mert feloldani sosem tudtuk rendesen,ha meg bekentük vele,nehezen jött le és sírás lett a vége,így a védőnő ezt tanácsolta. De egy barátnőm,akinek 2hós a lánya az avonos babafürdetőre esküszik.

2012. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, nekem azt mondta védőnő, hogy forraljak fel egy kis vízben,valamennyi fürdetőt. Tök jó, rendesen feloldódik.

Kedves utolsó, kislányom 5,5 hónapos és a gyógyszertári használom. Szerintem teljesen jó, ettől legalább nem lesz baja, szép a bőre is. Nem is értem, annyi ilyen kérdés van, hogy mikortól lehet mást használni. Miért kéne más, mert az illatos?

2012. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, a második rész a kérdezőnek szólt. :-)
2012. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

En nem az illata miatt kerdezem kedves valaszolo!Hanem mert eddig nem hasznaltam semmit,es ahogy leirtam szaraz a bore az olajozas meg nem hasznal furdes utan!Kivancsi vagyok kinek mi valt be!

Koszonom a valaszt elozo valaszolo!

2012. okt. 26. 22:39
 7/8 kíváncsicska ***** válasza:
a JJ-t ne használd.Olvastam róla egy cikket.A cég rengeteg babaápoló terméket von vissza mert káros anyagokat tartalmaz a babákra nézve.Én is azt használtam.Azóta váltottam a Nivea-ra pedig a JJ sem okozott látszólagos gondot a lányoo bőrén.
2012. okt. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én ezt az aloés folyékony szappant javaslom használni: [link]

Az első fürdetéstől használható, természetes alapú, könnymentes, hidratálja a bőrét.Meg még sok aloe vera alapú terméket tudnál használni a babád egészségének megőrzése érdekében. Ha érdekel a dolog,akkor szívesn segítek, akár tapasztalatokat is tudok emailben küldeni.

2012. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!