Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tengervizes orrspré? Milyet...

Tengervizes orrspré? Milyet használtok babának?

Figyelt kérdés
Nekem Sterimar van, de nehéz lenyomni,tudtok ajánlani mást, aminek könnyebb lenyomni a nyomókáját? Mert amúgy is utálja, kapkodja el a fejét, mire meg lenyomom, nem jön belőle, vagy én vagyok béna. :( 4 hós a baba.
2012. okt. 16. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nasivin-ből is van. Mi azt használjuk. 1700 forint volt a múlt héten a patikában.
2012. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Sterimar Baby van és nem te vagy a béna.Mi újszülött kora óta használjuk (most 8 hónapos), és sajnos vannak közte "selejtes" fúvókásak is.Ezt tapasztalatból tudom, mert mi is fogtunk már ki olyat.Az Istennek nem tudtam belőle kiimádkozni az oldatot.Aztán vettem egy másikat és annak meg tökéletesen működött.
2012. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Afrin Baby, sokkal jobb mint a Sterimar,én azzal állandóan szenvedtem, sokszor ugy volt, hogy megnyomtam, és mnikor húztam ki, akkor jött ki az anyag, a fiam szemébe. Én olyat soha többet nem veszek,de az Afrin jó, próbáld ki, ez is tengevizes, van kifejezettem babáknak is
2012. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Physiomer baby vált be, olcsóbb is, több is van benne.
2012. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sterimar-t használom én is!
2012. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Csak óvatosan a tengervizes vagy csak sós vizes orrsprékkel.

Én napi használat után azt vettem észre, hogy orrfújáskor kis vércseppek jelennek meg, majd lett orrvérzésem is.

A sós víz kimarja, kirágja a vékony nyálkahártyát, tehát befújkálása az orrba meg máshova is hosszú távon NEM jó!

2016. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!