Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kókuszmatracot hol vettetek...

Kókuszmatracot hol vettetek és milyet? Bevált?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Vaterán vettem 6500Ft-ért 6cm-eset, még nem használtuk, 1 hónap múlva szülök.
2012. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :) Akkor majd még kiderül :) Nem tűnik túl keménynek? Milyen márkájú, ha megkérdezhetem?

Egyszerűen nem tudom, hogy én parázom-e túl a dolgot, és szinte nincs nagy különbség kókuszmatrac és kókuszmatrac között, vagy tényleg oda kell ennyire figyelni, milyen fajtát választ az ember..

2012. okt. 27. 10:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, valami lengyel márka.

Kemény, de nem túl kemény, szerintem jó lesz.


Amúgy én is olvastam ilyet, hogy az olcsóbb kókuszmatrac nem túl jó, mert előfordulhat, hogy "lyukat fekszik bele" a baba, nem tart annyira, mint egy drágább.

Majd meglátjuk, ránézésre szerintem jó lesz a miénk.

2012. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én is emiatt aggódom, hogy nem lesz-e hepehupás a matrac rövid időn belül, de csak nem tudják már annyira kifeküdni ők..A másik amit meg olvastam, hogy valamenyik elég kemény és nem szeretik a babák. Bár ez is biztos babafüggő is.
2012. okt. 27. 10:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én itt vettem: [link]

Meg vagyunk elégedve vele, a gyerkőc is jó nagyokat tud aludni rajta. :)

Minden héten egyszer fordítom a matracot, így nem nyomja a feje sokáig egy pontban. Tehát pl a 5. héten kerül ugyanoda a feje, ahol az első héten volt. Igaz még csak 3 hónapja használjuk, de egyelőre nem hepehupás.

2012. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gabszem ***** válasza:
Mi a Brendonban vettük a legolcsóbb kókuszmatracukat 115 x 70 cm 10e Ft volt. Jókat alszik rajta a baba.
2012. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!! :)
2012. okt. 27. 11:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Bababoltban: 120x60-as 8 centis volt 10 ezer. Eddig egy négyhónapos vendégbaba aludt rajta - 3 teljes órát, életében először hason, úgy kellett felébreszteni, olyan jól aludt.
2012. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez aranyos :) Köszönöm a választ :)

Viszont most mértem le, a kiságy, amit kaptunk, 70x113-as, így ilyen méretű matracot kell majd keresnem, ahogy láttam, nem mindenhol van, illetve drágább, mint a 60x120-as.

2012. okt. 27. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!