Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyhogy ma sokmindenkinek...

Hogyhogy ma sokmindenkinek utaltak gyest, hisz még csak 27. -e van?

Figyelt kérdés
Még jövő hét első fele bőven október, mégis sok kismama mondja, hogy ma utaltak neki. Holott úgy tudom, hogy minden hónap 2. munkanapján utalnak. Tudom, hogy most elég későre jönne ki. De akkor is furcsa hogy most utaltak, hisz még így is ráértek volna jövőhét közepén is. Amúgy én nem kaptam, ami talán nem is baj, addig se nyúlok hozzá.
2012. okt. 27. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is kaptam ma családit, ami persze nem azt jelenti, hogy megyek és el is verem... Azért utaltak most előbb, mert 3-áig kötelesek elindítani az utalást, de mivel nem tudják, így előbb utalják, és nem később, hiszen a "határ" időt be kell tartani.
2012. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam családit, Fejér megye, OTP! De nem is bánom, messze van még december!
2012. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megkaptam, Pest megye OTP Bank, csodálkoztam is! :)
2012. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is megkaptam ma gyes+családi, meg is lepődtem.
2012. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én is Fejér megye és Otp. Ma se érkeztett meg, de nem mondom, hogy baj.
2012. okt. 29. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!