Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan eteted a babádat aki...

Hogyan eteted a babádat aki még nem tud ülni?

Figyelt kérdés
Etetőszékbe nem tudom rakni, mert nem tud ülni egyedül, de akkor hogy etessem?
2009. aug. 10. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a pihenőszék nagyon jó erre. mi ezt használtuk. de ugyanúgy jó a babahordozó.
2009. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hordózóban. Pihenőszékbe azért nem mert ott van pár dolog ami leköti, és akkor nem az evésre koncentrál. Így hát marad a hordozó.
2009. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eddig én is hordozóban etettem, de mostanában állandóan feszegeti magát és majd ki esik.
2009. aug. 10. 11:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagymamám mutatta hogy lehet kézben, mert akkor bárhol megetetheted és később is jól jön. Szóval leülsz és az egyik kezedbe megfogod félig fekvő helyzetben, úgy hogy a közelebbi karja a hónod alatt legyen a távolabbit meg a kezeddel lefogod, így nem tud nyúlkáni a kanálér, a msik kezeddel etetesz, a lényeg hogy legyen közel egy asztal. Először nehéz, de belejössz. Én is próbáltam hordozóban meg mindenhol eteetni, de minden úszott, most pár perc alatt végzünk és csepp sem megy mellé, most 5 hós. Sok sikert!
2009. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a hordozóban etetem, és nekem is feszegeti magát, már alig várom, hogy üljön.
2009. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Vettetek már etetőszéket?Ha nem,válassz olyat,ami kicsit dönthető.Korábban én is mindig a hordozót használtam,de nemrég beszereztük az etetőszéket,hasonló pozícióban ül így,mint a hordozónál.Vagy nagyon kicsi még a babád?Akkor valóban várni kell,amíg kicsit megerősödik hozzá.
2009. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!