Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos anyatejes babádat...

7 hónapos anyatejes babádat hogyan és hányszor eteted?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogy mi a napirend:hányszor szopik és hányszor kap szilárdat és kb.hány órakor.Köszi
2009. jún. 23. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk 3 szilárd étkezés van: 11-kor gyümölcs gabonával vagy babagrízzel, 3-kor főzelék husival, 7-kor vacsorára gyümölcs babagrízzel. Közben pedig szopik. 1 éves kor után lehet beiktatni több étkezést. Ezt a gyerekorvos ajánlotta, nekünk bejött. Üdv.
2009. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

6 és fél hónapos a babám, anyatejes, 3 hete kezdtük a hozzátápit.

7-kor ébred: szopi

8:30 - 10-ig alszik aztán gyümipróbálkozás nulla sikerrel, majd szopi, ezután séta

12-kor szopi aztán játék aztán alvás kb 3-ig.

Megint evés, megint játék, 4-től 6-ig megint séta, megint evés.

Fél 8-kor fürdés, vacsora, legkésőbb fél 9-kor már az ágyában van (a mellemen alszik el). Éjjel nem szokott soha felébredni.

Ebből az össze-vissza mondatkerekítésből nem tudom mit vettél ki, de kb 6-8 alkalommal szokott szopizni. Az alvásai elég kiszámíthatóak és kb 2 - 2 és fél óránként lesz éhes újra.

Sajnos a hozzátápival nem nagyon haladunk, még egy szopit sem tudtam kiváltani. Nem tudom, hogy én vagyok a béna vagy ő nem akarja, de ez most így van. Nem adom fel, gondolom hamarosan ő is belejön :)

Üdv

2009. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!