Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 hónapos babádnak főzöl...

7-8 hónapos babádnak főzöl vagy üveges ennivalót adsz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
vegyesen! nem főztem mindig
2012. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Főznék én,de az üvegeset imádja. :( Ettől függetlenül próbálkozom,de 2-3 ételnél többet nem eszik meg a főztömből.Ezeket próbálom váltogatni.
2012. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 gabszem ***** válasza:
81%
én szinte mindig főzök, ritkán kap üvegeset.
2012. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én biztos, hogy főzni fogok, de hozzá fogom szoktatni egy-két üvegeshez is, ha pl vendégségbe megyünk, vagy több napra nyaralni, ahol nem tudok főzni,ott se legyen gond a kaja. ez a jövőképem, hálistennek még csak anyatejes.
2012. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Én főzök mert azt jobban szereti mint az üveges bébiételt.
2012. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Mindig főzök, 99 %-ban
2012. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Főzök kb 90%-ban, az üvegeset nem nagyon szereti, 1-2 van, amit megeszik szerencsére, így utazás esetén, vagy ha nincs idő főzni van mihez nyúlni.

Alapanyagot nagyrészt nagyszülőktől szerzek, így biztos vagyok azok minőségben, és egyébként is baromi drága lenne, ha mindennap üvegest enne, arról nem is beszélve, hogy kezdetben amikor nézegettem a gyümölcsösök üvegét ledöbbentem, hogy a gyümölcs mellé mennyi mindent pakoltak az üvegbe...kiábrándító :(

2012. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Főzök általában, de üvegest is kap. Nálunk mindent megeszik a baba, a főztömet is és a bébiételeket is.

ZÖldségeket már legtöbbször husival főzök és még turmixolom, gyümiket nyersen turmixolom, és sokszor a gyümit keksszel vagy tejpéppel sűrítem.

Én bébim 8,5hós nincs még foga, tieteknek???

Darabosat próbáltok már?

2012. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Szinte mindig üvegeset kapott ennyi idősen.
2012. okt. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Általában üvegeset. Jobban bízom az üveges, ellenőrzött bébiételben, mint pl a hipermarketben megvett gyümölcsökben, ki tudja mi van rajtuk/bennük.

Időnként kapunk ismerősöktől saját kertben megtermelt gyümit/zöldséget, amit tutira nem permeteztek, abból néha szoktam neki kotyvasztani, de 90%-ban üvegeset eszik.

2012. okt. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!