Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby Design Bento 9-36kg-s...

Baby Design Bento 9-36kg-s autósülésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Vki vett már ilyen autósülést? Keresgéltem neten tesztet, vagy véleményt róla, de egyenlőre nem találtam semmit. Élőben láttuk, és elég biztonságosnak, stabilnak és kényelmesnek tűnt. Néztünk Römert is...dupla annyiba került, de az eladó szerint szinte minimális a különbség. (Én is láttam az üléstesztekről a listát...biztos jobb, de ennyivel?) Leszedte a huzatot, megnéztük...engem ledöbbentett, hogy szinte teljesen egyforma...

Szóval aki tud erről a Bento-ról vmit, plíííz írjon.


2012. okt. 28. 16:08
 1/4 Angica0901 ***** válasza:
Már egy hete gyerekülés ügyben iskolázom magam. Valahol találtam véleményt erre vonatkozólag, de már meg nem mondom hol. Egy pasi irta, hogy egy nagyobb fékezésnél hatalmasat bukott előre a gyerek benne. Elszomorodtam, mert nálam is ez volt az egyik esélyes. Azóta Te már nyilván vettél. Melyiket vetted?
2013. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Angica0901 ***** válasza:

Közben megtaláltam:


[link]

2013. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
en is kivancsi lennek a velemenyre ha valaki megvette mar ezt a tipusu ulest.nekem is nagyon megtetszet es nagyon remelem hogy viszajelzest kapok rola.
2013. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia. megvetted végül a gyerekülésT? tapasztalat?
2013. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!