Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a multi max...

Mi a véleményetek a multi max 9-36 kg-os autósülésről? Mellékeltem képet! Aki nem ismeri, az is írjon, kíváncsi vagyok rá, mit gondol első ránézésre.

Figyelt kérdés

[link]


Esetleg hasonló árban valami szuper jót tud valaki?



2012. szept. 22. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézelődtem a neten, de semmi érdemlegeset nem találtam róla. Mindenhol ugyanaz árulja sztem. Legalábbis a szöveg mhol szó szerint ugyanaz.

Az anyagát vacaknak nézem, és nem tennék bele egy 9 kg-os gyereket, a szűkítő nem ér semmit, és nem tudhatod, hogy az oldalállítással mennyire szűkíthető.

Ne vegyél olyan ülést, amit nem tudsz személyesen megnézni, és a gyereket belepróbálni!

Elhiszem, hogy jó az ára, de nem biztos, hogy ér ennyit egy ilyen kategóriás ülés. Mindenképpen 9-36 kg-osat akarsz venni?

2012. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül, tudsz jót?
2012. szept. 24. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Mekkora a gyereked? Hány kg?

Én most akarok venni 0-18 kg-os ülést, abból már megvan a megnézendő, kipróbálandó ülések listája.

Nézegettem 9-25 kg-osat is, mert lehet, hogy azt veszek, attól függ, hogy mikor növi ki a lányom hosszra a hordozót.

A másik a 9-18 kg-os kategória, szívesen keresek Neked ülést, ami sztem jó, aztán több szem többet lát. :)))

2012. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

8 kg körül van, de elég hosszú, már kilóg a kosárból mindenhogyan. Nézelődtem, talán inkább a 9-25 kg-ost választom, ma néztem egyet, ami tetszett, jó puha volt, de pont elaludt a lányom, így nem tudtam belepróbálni. Top rider 9-25kg. Szerinted?

[link]

2012. szept. 24. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Bertoni F2: [link]

Baby design: [link]

Sztem ezek jobbak, mint a Top Rider, mert csípőszűkítője is van.

Egy 8 kg-os gyereket nem nagyon raknék ilyen ülésbe, csak 0-18-asba. Próbáld bele, sztem elveszik benne.

2012. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!