Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a 3 és fél...

Miért csinálja ezt a 3 és fél hetes lányom?

Figyelt kérdés
Napközben félórákat alszik, nyűgös, semmi nem jó neki. Az se jó ha kézbe van (bár az inkább), az sem ha az ágyában. Kell is neki a cici, de mégse, közben tömi az öklét a szájába, de ha odaadom neki, akkor hisztizve kiköpi.
2009. aug. 10. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég tejed van?nálunk akkor volt ilyenmikor kevés volt neki a tejcsi és 1picit pótolni kellett,de mondjuk ő sírt is.Vagy esetleg menzikor más íze van a tejcsinek,nem azmiatt?Nincs melege esetleg?ezekre tudok gondolni...
2009. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a hasa fáj?olyankor ennének mindig,de ki is köpik.

Ha huzza fel a lábát hanyattfekve akkor biztos az.

2009. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is akkor csinálta ezt a lányom,mikor menstruáltam.Ahogy elállt újra cicizett rendesen.Valószínűleg a hormonok miatt más íze volt a cicinek.Engem nagyon megviselt lelkileg mikor nem fogadta el,teljesen kibuktam.Gondolom ezt is érezte rajtam,és ő is nyugtalan volt.Légy türelmes,hátha neked is csak a hormonok zavartak be.

Vagy lehet hogy tényleg a pocija fájhat,ökölbe szorított kéz,és láb felhúzás a jele.

2009. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon éhes lehet. Vagy nem esyik eleget vagy nem elég tápláló a tejed. Probáld meg lefejni kb 120 ml és add neki oda cumisüvegből. Ezt probáld ki móndjuk egy napig.

Az én babám is csinált hasonlót, aztán cumisüvegből evett rendesen, vmiért nem tudta kiszivni vagy már tulhergelte magát és már tul éhes volt ahhoy hogy szopizzon. Aztán utána meg éjjel nappal fejtem, de sajna igy is elapadt,mondjuk nem hiszem hogy ez miatt, most már tápszerezünk. De minden ok.

2009. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!