Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor forognak a babak?

Mikor forognak a babak?

Figyelt kérdés
Igazából azt olvastam,h 3 hónaposan már legalább a hasról hátra,vagy hátról hason fordulást meg kellene h csinálja a fiam. 1 hét múlva lesz 3 hónapos. Semmit sem csinál,ha háton alszik el,akkor oldalra fordul. De ébren nem. A fejét ide-oda forgatja hason és nagyon sokáig tartja. Ha ébren van,akkor teljesen "bepucsít" úgy felhúzza a lábait. Ebböl a pózbol fog majd a hátára fordulni?
2012. okt. 29. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt a gyakori kérdéseken olyannal is találkozhatsz, akinek a gyereke bizony már 1 NAPOSAN hátról hasra fordult. :-)

Egyébként a nagykönyv szerint kb. 4-5 hónaposan kezdenek el forogni a babák, de ez persze ugye csak az átlag. Úgyhogy ne aggódj, ha még 3 hónaposan "csak" próbálkozik (a pucsítás már az), ez is nagyon szép eredmény.

2012. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jo,boven van ideje meg! Elso babas vagyok es semmi tapasztalatom,csak olvasok-olvasok-olvasok es onnan meritek... :)
2012. okt. 29. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
aZ ÉN KISFIAM 6 HÓNAPOSAN FORDULT HÁTRÓL HASRA, 7 HÓNAPOSAN HASRÓL HÁTRA. nYUGI NE ITT OLVASS HÜLYESÉGEKET, HANEM 1-2 KOMOLYABB OLDALT OLVASS EL ÉS AKKOR NEM FOGSZ FELESLEGESEN AGGÓDNI
2012. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi, megnyomtam a caps lock-ot:)
2012. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hónapos múlt a babám, de nekem se forog. Persze ha hason van NÉHA előfordult, hogy a hátára fordult, de ezt még a váletlen számlájára írom. Hátáról viszont már nagyon ügyesen az oldalára fordul. Most ezért nem alszunk éjjel, mert a kisfiam a forgást gyakorolja.
2012. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!