Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vastag hálózsák alá mit adtok...

Vastag hálózsák alá mit adtok a babátokra?

Figyelt kérdés
Vettem neki 6tól-18hós korig álózsákot a tescoba! 8 hónapos... elég vastag a hálózsák! Eddig rövid ujju bodyt és 1 normál rugdalózóba aludt, betakartam pokróccal. Kell ez alá is rugdalózóm vagy elég, ha 1 hosszú ujjú bodyt adok rá? Elég hosszú a hálózsák, ezért vagyok tanácstalan!
2012. okt. 30. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hány fok van.


Nálunk 22,igy hálózsák alá ujjatlan bodyt és hosszú ujjú tipegőt adok rá

2012. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tescós van...de a pöttyös...fehér drapp. Nagyo szeretem, és ő is. Az ő szobájában általában 23 fok van, és így alszik: rövidu.body, vékony pizsi alsó és felső, és a hálózsák. Ha nagyon hideg a levegő a szobjában akkor rakok rá egy vékony nyári paplant, vagy egy kicsit vastagabb plédet.
2012. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
21 fok van nálunk.Egy hosszúujjú bodyt adok csak a zsák alá,,és nem takarom be.
2012. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy rövid ujjú bodyt, és egy vékony rugdalózót adok rá. 23 fok van nálunk.
2012. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk iszonyú hideg van sajna,pedig maxra fel van tekerve a fűtés,panel 2.emelet.17 fok van a fiam szobájába,paplanos hálózsákja van,alatta hosszú ujjú body,cicanadrág,felette meg egy rugi+zokni.
2012. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!