Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ráadtátok már a babátokra...

Ti ráadtátok már a babátokra az overált?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondja a nővérem, hogy túlöltöztetem a kisfiam. Itt a hideg idő. 2 részes overálunk van. Szerintetek ráadhatom már az alsót, felsőt is? Főleg úgy, hogy járunk babaúszni.

2012. okt. 29. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az idő már alkalmas rá,de azért alá ne öltöztesd nagyon,hogy ne süljön bele.Inkább könnyedén legyen alá öltöztetve.
2012. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tegnap ráadtam, de nem volt nagyon aláöltöztetve.
2012. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még nem adtam rá, 8hónapos, ma tervezem, h már ráadom! De nem tudom, h mennyire öltöztessem alá! Nálatok, nem túl aláöltözés mit takar? Harisnya+hosszó újjú body?
2012. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Nekem is ennyi idős a babám! Az előttem szóló kérdései engem is érdekelnének!
2012. okt. 29. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:
nadrág, body, pulcsi, nem vastag. Ha nagyon aláöltöztetem, akkor vastag pulcsi, esetleg body+2 pulcsi és vastagabb nadrág, harisnya.
2012. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!