Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS. Akinek Top Rider SR9800...

SOS. Akinek Top Rider SR9800 babakocsija van, hogyan kell összecsukni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vettem egy Top Rider sr9800 babakocsit, de egyszeruen nem emgy az osszecsukása.. már kezdek kiborulni :D Valaki segitene?
2012. okt. 30. 14:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igaz nekem nem ilyen van,de ugyanilyen gomb van a tolókaron.A miénket azzal lehet összecsukni
2012. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, az nekem is egyertelmu hogy a gombal kell :DD Csak akarhogy nyomkodom probálkozok nem csinal semmit :D
2012. okt. 30. 14:55
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, én sem tudom összecsukni a párom szokta :D
2012. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Úristen :D:D Akkor nem csak én vagyok így... de neked még jó hogy legalabb a parod összetudja :D Nekem még ő se tudja.. :D:D es ez igy nem lesz jó hogy sose tudjuk majd összecsukni :(:D
2012. okt. 30. 15:23
 5/19 anonim ***** válasza:
:D
2012. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
na most megpróbáltam egyedül.A miénken van a nagy gomb mellett 1 kicsi is.Egyszere nem bírom benyomni a kettőt elméletileg úgy kellene.Először benyomtam a kicsit,utána összebírtam a nagy gombbal.
2012. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
HURRRRRRRÁÁÁÁÁ sikerült. :DDD Köszi szépen :D:d alig várom hazaérjen párom aztán felidegesitsem hogy en mar tudom hogy kell :D:DD hahaa kösszi szépen mégegyszer!!
2012. okt. 30. 15:32
 8/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :D
2012. okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is ilyen babakocsim van és én a leírtak alapján sem tudom összecsukni, tudnátok segíteni? Egy gomb van a tolókaron és egy oldalt a vázon, ezeket nyomom és próbálom összecsukni, de nem megy. Légyszi, segítsetek, hol van az a kis gomb, amiről beszéltetek? Köszönöm!!!
2013. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia!Én adtam a tanácsot. A nagy gomb mellett van a kicsi is.
2013. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!