Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Akinek Coletto Aveo...

SOS! Akinek Coletto Aveo babakocsija van, segítene, hogyan kell összecsukni?

Figyelt kérdés

Ma vettük, összeállítottuk, de összecsukni nem tudjuk:) A használati utasítás csak angolul meg oroszul van, de nem igazán értjük, próbálkozunk, de nem megy...

Segítene valaki?


2011. szept. 23. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem igaz, hogy Coletto Austinom van, a három kerekű nagy kocsi, de azt úgy kell összecsukni, hogy az oldalán van egy kis gomb, azt benyomod és az egészet meglököd előre. Az Aveot nem ismerem, de talán mivel egy márka, hasonlóan működhet. Nekem egy ideig eltartott mire megtanultam összecsukni.
2011. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, mire nálunk sor került a használatára elfelejtettük, hogyan kell összecsukni és fel kellett hívnunk a Bergont, de szívesen segítettek. Szerintem próbáld meg hívni őket, ha végképp nem megy.
2011. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült a leírásból kisilabizálni, nem nehéz csak megfelelő gombot kell nyomni a megfelelő időben:)
2011. szept. 24. 13:29
 4/4 Megmondomatutit94 ***** válasza:
19%
Úthengerrel!
2011. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!