Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyek feltétlenül hotelba...

Mit vigyek feltétlenül hotelba babának?

Figyelt kérdés
2 hét múlva megyünk 7 hós kisfiamat is visszük egy bababarát szállodába. Mi az ami kell ilyenkor játék, pipere dolgok,ruhán kívül? pl vigyem a tányérját, evőeszközét?
2012. okt. 30. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem viheted, plusz tápszert is (ha még eszik) illetve akár hűtőládában gyümölcsöt, zöldséget, ezeket tudok esetleg pürésíteni is ott.


A papírjai nálad legyenek, illetve gyógyszerek (lázcsillapító,lázmérő,stb) Az altatását hogy tervezitek? Köztetek,vagy visztek utazóágyat? És nyilván kell a takarója, pelusok, krémek, előke, cumisüveg, cumi.

2012. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utazóágyban alszik majd, viszont az evéstől félek,mert azt eszi, amit én főzök. Tehát bébiételt kap majd, nem tudom, meg fogja-e enni. A gyümölcsöket maximum kitesszük az ablakba, mert hűtőnk nem lesz és a jégakkut nem tudom hová tegyem.
2012. okt. 30. 17:29
 3/5 A kérdező kommentje:
De gyagya vagyok, van minibár, oda be lehet tenni a gyümit.
2012. okt. 30. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:

hívd fel a hotelt,vagy nézd meg a honlapján ,hogy milyen szolgáltatásaik vannak.szerintem felesleges a fél piacot elvinni,mindenhol van zöldséges.szerintem próbáld ki még indulás előtt,hogy megeszi -e a babyételt.ha igen,én nem kínlódnék,azt adnék neki

és vidd el a kis megszokott dolgait,plüssállat,ágynemű stb

2012. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyd otthon a gyógyszereket, az orrszívót és a lázmérőt!!!
2012. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!