Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feltétlenül szükséges dolog...

Feltétlenül szükséges dolog hálózsákban aludnia a babának?

Figyelt kérdés
Nem elég csak a sima ruha és betakarni?Újszülöttről van szó.Lerúgja magáról a takarót?Van külön téli-nyári hálózsák?Bocs,még nagyon kezdő vagyok..
2009. aug. 12. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlenül szükséges.Én néha abban altattam,néha meg nem.Van egyébként bélelt és sima hálózsák.Talán télen jobb a hálózsák,abban biztos nem fázik meg.:-)

2009. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van téli is, meg nyári is. mi nem használtuk, mert beleizzadt a háta. bár mostmár gondolkodom rajta, mert 10 mpig sincs takaró alatt:) 15 hónapos.
2009. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, de amíg kicsi volt én szerettem hálózsákban altatni, mert azt nem rúgta le magáról. Most már 13 hónapos és sokat mocorog, forgolódik álmában így már nem kényelmes neki a hálózsák, mert összetekeredik rajta, persze így meg figyelgethetem, hogy nincs-e kitakarózva.

Egyébként létezik vékonyabb és vastagabb fajta, hosszú újjú és ujj nélküli is. Próbáld ki, hogy nektek mi válik be!

2009. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

rátekeredik? akkor nem gondolkodom rajta, marad a takaró.)

bocsi az offért, és köszi az infót:)

2009. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak kb. 3-4 hónapos korukig tudtam használni, mert mikor már forogtak, nagyon nem volt praktikus! Főleg, mikor már fel is álltak, akkor egyik gyerekemre sem adtam rá, inkább vékony takaró.
2009. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!