Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek ettől a sráctól...

Vennétek ettől a sráctól gyerekülést? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy srác a vaterán,gyereküléseket árul,maxi cosi,römer..stb,de vagy 2oldallal vannak,tehát elég sok,az ülésre azt írja használt,de a huzata az új,egy m.c ülést 18ezerért ad,amit újonnan 50-60ezerért tudnák venni!


Nem tudom,nagyon csábító..biztos hogy nem használt maga az ülés sem,szerintem vagy lopott vagy ilyen kaminról le esett történet..


Megnéznétek? Segítenétek?


[link]


2012. okt. 31. 13:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
66%
ha tetszik vedd meg.. kit érdekel honnan szerezte?????
2012. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
60%

Uhh, gyönyörű!! :))

Én megvenném! Ne foglalkozz vele, legyen az Ő gondja, ha esetleg lopott vagy kamionról leesett motyó!

Szerintem ne hagyd ki!

2012. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
60%
osztom az elottem szolo velemenyet!
2012. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
59%

Én meg mondom őszintén, nem venném meg, így látatlanban semmiképp.

Azt írja, hogy használt, a huzat új rajta, tehát nem hiszem, hogy lopott, csak tényleg "felújították".

De ezt, ha személyesen megnézi az ember, akkor látja, hogy a műanyag újnak tűnik-e vagy sem. Ha nem, akkor valóban használt. Én pedig alapból nem vennék használtat, mert az már annyira nem biztonságos.

A "hungarocel" ami benne van, az is eltöredezhet, és így, ha neten veszed, nem látod valójában milyen a huzat alatt. Másrészt az ülések műanyagból vannak, kihordási idejük általában 3 év! Nyilván ez nem jelenti azt, hogy széthullik, nem lehet beleültetni, de nem nyújt olyan biztonságot, mint mondjuk a törésteszteken!

Más fórumon is foglalkoztak ezzel a témával, olvastam mielőtt mi vettünk... Ott azt írták, hogy inkább egy középkategóriás új, mint egy használt felsőkategóriás.

2012. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok??


Csak mert itt azt "vallják" az anyukák hogy használt gyerekülést TILOS venni..


És erről a Prioriról tudtok valamit?

Én nem találok nagyon leírtakat róla..mennyire dönthető?

mert még nem tud ülni babám,de már a hordozóba nem férünk be,8kiló és 69centi,majdnem 6hós!


Az egyik oldalon azt írták annyira lehet dönteni mintha a baba hordozóban ülne!

És a bekötés? Szerintem ezt nem lehet bekötni menetiránnyal hátra fele,csak meg meggyezően!

2012. okt. 31. 13:41
 6/35 anonim ***** válasza:
50%

4, vagyok ismét!


Szerintem nagyon rossz ötlet megvenni, ha még ilyen pici a babád! Az én kicsim sem ül még stabilan (7 hónapos, 10 kg és 72 cm) és addig mindenképpen menetiránynak háttal kell utaztatni, de én ha ülni fog, azután sem fogom megfordítani, egyébként 0-18 kg ülést vettünk neki. Ez azért jó, mert mindkét irányban be lehet kötni az autóba.


Nézed meg ezt, biztos Te is máshogy fogod látni:

[link]

Nézd meg a végén a videót is...

Nagyon nem mindegy, hogy van bekötve!!!

2012. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
44%
Jah, és félreértés ne essék, nem Besafe ülést vettünk, van ebben a kategóriában megfizethetőbb is...
2012. okt. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
40%

Hát nem tudom. Az eladó 100% os pozitív értékeléssel rendelkezik, 846 tranzakciója volt, ebből 0 negatív.

Én vennék tőle bátran!

Max megkérheted, h csináljon róla több képet, ha bizalmatlan vagy.

2012. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Persze,ez a legnagyobb problémám.

De nem találok nagyon olyat ami úgy igazán meg győzne,a biztonság és kényelem baromi fontos nekem,a besafe ülést én is néztem,azt is akartam,de most nem tudok venni neki ennyiért,téi cuccal meg szenved a hordozóban,igy vékony kis kabáttal elvan,de úgy...


És Ti milyen ülést vettek?

2012. okt. 31. 13:57
 10/35 anonim ***** válasza:
54%

1.hazsnáltan nem vennék babaülést, mert idővel tönkremennek (unokatesóm profi Römer ülést vett, amikor a 2.gyereknek akarta használni és vette le a huzatát kimosni, meglepődött, mert szét volt töredezve a hungarocell merevítő. pedig nem volt baleset.)

ha kell, priviben meg tudom adni az elérhetőségét egy szintén vaterán is árusító úrnak, aki Römer és STM hazai forgalmazója. tőle tudsz áron alul új ülést is venni.


amúgy ez a 6 hótól 1 évig a legnehezebb kategória. sajnso a legjobb, ha betuszkolod a hordozóba amíg nem tud ülni. vagy venni kell egy olyan ülést,amiben háttal is ülhet, de nagyobb mint egy hordozó. mi ilyet vettünk: Espiro Optima. 2 éve 30e volt.

2012. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!