Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok kedvenc zenéiteket...

Szoktátok kedvenc zenéiteket hallgatni mióta gyereketek van?

Figyelt kérdés
Nekem mióta megszületett (20 hónapja), azóta csak baba-, meg gyerekzenéket hallgatunk. A kocsiban is, vagy pedig semmit, mert alszik. Mi mindig együtt vagyunk, nagyon ritkán vigyáz rá a mama, most kezdett el hiányozni, amiket régen hallattam, még terhesen is rengeteg zenét töltögettem le.
2012. okt. 31. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem csak gyerekdalokat hallgatok a gyerekemmel. Autóban pedig soha. A rádióban a gyors számokat szereti a lányom, és táncol rá, mármint rázza a fejét, vagy a kezét, ilyesmi. Mikor alszik autóban, olyankor is rendes zenét hallgatok, normál hangerőn.
2012. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Néha igen - mondjuk pont nem a káromkodós-zúzós zenéket szeretem, tehát nyugodtan hallhatja a gyerek is. Inkább az a helyzet, hogy nem jut eszembe valahogy, mert mindig van valami pörgés. Viszont régen sok horrorfilmet néztem, az hiányzik :)
2012. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi vegyesen szoktuk hallgatni az ő és a mi zenénket. Szerencsére tetszik neki, táncol rá. Szerintem nyugodtan tedd be a kedvenc cd-det és táncoljatok együtt rá, hidd el élvezni fogja.
2012. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze. Az én ízlésem mondjuk elég vegyes, belefér a Nirvana és a Ghymes is :-))) A gyerekeim imádják a Gyhymes felnőttlemezeit is (bár a Boszi c. szám szövege eléggé 18+, és most már figyelnek a szövegre is, úgyhogy vigyáznunk kell :-) ).
2012. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, hallgatjuk.

A fiunk igy Scooter, Republic, és Roxette rajongó lett:)

De a két kedvenc a száma Republictól a Lassú vonat érkezik, a másik pedig a Piszkos Fred a Kárpátiától.

Viszont nagyon szereti Halász Juditot, Alma együttest, és Gryllus Vilmost is.

2012. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Jégtánc ***** válasza:
Én lánykám is szokja már a Depeche Mode-t:))
2012. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen szoktam :) 1,5 éves fiam is nagyon szereti. Nem korlátozom őt kizárólag gyerekdalokra :)


+ Ha reggelizünk mindig megy a rádió + a kocsiban is.

2012. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan még csak 2 hós múlt a fiam de a terhesség előtt és alatt nem tudtam zene nélkül élni. Állandóan bevolt dugva a fülembe a fülhallgató. Pár hete rájöttem hogy nekem nem megy zene nélkül a dolog. Szóval ha máskor nem is, vasalás közben hallgatom az MP4et amíg a fiam alszik.
2012. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi még nem hallgattunk olyan kimondottan gyerekzenét, mivel a lányom még csak 6 hónapos. Úgyhogy a mi zenéinket hallgatja.

A következőre alszik el, amikor már nagyon túl van pörögve, és mással nem lehet lenyugtatni: http://www.youtube.com/watch?v=CR540n3U2og

:) Szerintem simán hallgathatod a felnőtt zenét vele is :)

2012. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig megy a zene, vagy Petőfi rádiót hallgatunk, vagy zenét, ami nagyrészt blues, rock és metal. A terhességem alatt is mindig ezeket hallgattam, most is végig aludt a 4 és fél hónapos kisfiam az autóban, amíg a férjemmel hallgattuk a kedvenc zenekarunk (Dream Theater)albumait. Direkt úgy szoktattam a fiamat, hogy ne kelljen lábujjhegyen járni körülötte, ha alszik.

Sőt, legjobban a porszívóra és Rammsteinre nyugszik meg. Emellett tetszik neki a blues és Sting is, viszont a mulatósra meg Kasza Tibire elkezd sírni ;)

2012. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!