Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, ha csak ennyit...

Nem baj, ha csak ennyit hízott a Babám?

Figyelt kérdés
9 hónapos, múlt hónapban 8400g volt, most meg 8600...A védőnő szerint gyönyörűen fejlődik, nincsen semmi baja, ráadásul ugye örökmozgó, már két hónapja mászik, feláll stb..folyton úton van:) Tápszeres egyébként, és a melegben csak gyümit eszik, főzeléket nem, amúgy is nehezen megy a hozzátáplálás. Szerintetek nagyon nagy baj?
2009. aug. 11. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, nyilván jó és tápláló ételeket kínálsz neki, ő annyit fogad el, amennyi kell neki. Éheztetni biztos nem fogja magát, megtömni meg úgysem tudod. Minden rendben van.
2009. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi:) nem úgy néz ki mint aki éhezik:) igen a gyümihez szokztam rakni babakekszet, meg néha túrót, és imádja a tökfőzeléket

csak nekem kevésnek tűnt...

2009. aug. 11. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 1 éves kora előtt 3 hónapba is 19dk-t hízott. Az elsőnél elszörnyűlködtek, a másodiknál csak megjegyezték, hogy nem sok a harmadiknál meg azt mondták jól néz ki.

Tudják mennyire van szükségük.

2009. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi! hát remélem hogy nembaj...
2009. aug. 11. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!