Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyi hízás soknak számít?...

Ennyi hízás soknak számít? 11+1hetes vagyok és 3,5kg-t híztam. Tudom, h nem nagyon kellett volna még, de van más is, aki kb ennyit hízott már?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 09:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem tisztem megitélni hogy sok vagy kevés. Általában ilyenkor még nem szoktak hizni mert a legtöbb kismama émelyeg néhányuk hány is.


Ha jó étvágyad van az szerencse de a súly szempontjából hátrány.. később a baba súlyából kiindulva leszel nehezebb.

2010. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez változó.Én 6 kg-ot híztam összesen a terhesség alatt.Az egyik barátnőm pedig 30kg-ot.Ez alkatfüggő is.Ne aggódj miatta.
2010. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én elég vékonyan kezdtem a terhességet 173cm,és 58kg-ról.Most vagyok 63 és 17 hetes.Pár hete megállt a hízás,de az elején nagyon aggódtam.Én egyáltalán nem hánytam,nem is émelyegtem,az étvágyam is kitűnő,így nem volt nehéz :) szerintem ha vékony testalkatú vagy,akkor simán belefér,meg hát amúgyse lehet nagyon mit kezdeni vele.Ha gond,akkor majd diétára fognak.
2010. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Gondolom neked sincs hányingered. :)) Nekem sem volt, és az 1. trimeszterben kb. 2-3 kilót híztam. A 16. és 22. hét között elég sok feljött hirtelen (7 kg), de én azóta 1 dkg-ot sem híztam!

Most vagyok 28 hetes - még bármi lehet...

Majd leadjuk! :)

2010. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ha jól érzed magad akkor nem lehet baj belőle. Majd a tanácsadáson kiderül ha van valami probléma,ami okozza a hízásod. Egyél változatosan+vitamin.... 11+2hetes vagyok
2010. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves 9:32es!megkérdezhetem hol fogsz szülni?az is oka lehet a hízásomnak,hogy letettem a cigit +rengeteg 100%os gyümölcslevet iszom.
2010. dec. 15. 09:36
 7/16 anonim ***** válasza:
9.32-es vagyok. Orosházán. Te? Amúgy én 1,5 kg-nél tartok. Júli. 5-re vagy kiírva, ugye? A gyümilé hízlal ha túlzásba viszed a ivászatot. A cigimentesítéshez gratula. Amúgy hogy vagy? Hanyadik baba?
2010. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj! Én rengeteget híztam az első 2 harmadban. 14 kg feljött rám amikor még alig voltam 20 hetes. Most 32 hetes vagyok és stagnál a súlyom, sőt ledobtam 2 kg. Igaz odafigyelek mit eszem, csökkentettem az édesség és szénhidrát bevitelt, persze ezt mind dietetikus és védőnő felügyeletével és az ők által ajánlott étrenddel.

2010. dec. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Júli 4re.Pesten a Barossban.Én nagyon jól érzem magam,pár hete volt fáradtság,gyomorégés,ilyesmi.Első baba:))

Az a baj,hogy nagyon félek a szüléstől.már most teljesen kivagyok ,ha belegondolok,h mi lesz..sztem előre megbeszélem a dokimmal,hogy mindenképp kérek EDA-t..Neked hányadik?Mikor mész a 12.heti uh-ra?


Ja!mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 15. 09:48
 10/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is júli. 4-re. De jó,van egy dátumtársam! Nekem mindíg hétfőtől számítják a heteimet. Utolsó menszim szeptember 27. Neked? Másodikat várom. Ez egy kicsit gyorsabb lefolyású terhesség,mint az első. Fele annyi időm sincs magamra,mint elsőnél. Itt nincs választék kórházból,de úgyis 4 utcára lakunk tőle.
2010. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!