Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hónapos lányomnak már...

Négy hónapos lányomnak már három hónapos kora körül benőtt a feje lágya. Ez nincs hamar?

Figyelt kérdés
Most is nézte a doki de nem tudom miért amikor már be van nőve. az baj,hogy ilyen hamar benőtt?
2009. aug. 11. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem:) nagyon változó, hogy mikor nő be:)
2009. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen bezárult a kutacsa? A kiskutacs is meg a nagy is? Az orvos nem mondott rá semmit? Én úgy tudom, az baj, ha ilyen korán benő.
2009. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Második vagyok. Utánanéztem, és tényleg jelezhet bajt, de lehet örökletes is. Mindenesetre, ez tényleg korai.
2009. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
valamit mondott,hogy egy újnyira nyitva van. de nem tudom,hogy hogy értette.
2009. aug. 11. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha egy ujjnyira nyitva van,akkor nem nőtt be!A túl korai záródás csónakfejűséghez vezethet.Az ideális az 1 éves kor körüli záródás.Azért gond,ha korán záródik,mert az agynak nincs helye növekedni.
2009. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Első vagyok, tartom magam ahhoz, hogy nincs gond. Nagyon változó mikor nő be, de attól, hogy kicsi a rés, nem feltétlenül csontosodik össze. Ha jól értem nálatok még van egy ujjnyi rés, tehát egyáltalán nem záródott teljesen a kutacs. Az orvosod szólt volna, ha baj lenne, ne parázz.
2009. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!