Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15-18 hónapos babák anyukái!...

15-18 hónapos babák anyukái! írnátok arról, milyen a babátok? Nehéz vagy könnyű vele?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 21:54
 1/4 TKI Ibolya ***** válasza:
100%
Én inkább úgy fogalmaznék,hogy mozgalmas vele az élet.3 gyerekem van és azt gondoltam,hogy az első kettőt nem lehet mozgékonyságban felül múlni.Tévedtem!Motorozik,fut ,szalad és minden érdekli.Olyan dolgokkal szokott "meglepni" ami a két nagynak még csak a fejében sem fordult meg! :)
2012. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak könnyebb és nehezebb napok. Lányom 16 hónapos. Egy bohóc. Viszont fogzik és egy nyafi gép. nagyon értelmes mert ha felveszem egy pillanatra (kielégitve az igényét) majd leteszem és azt mondom neki hogy menj játsz a szobába.... nem hiszed el de akkor ő szót fogad és bemegy. Persze 10 perc mulva megint jön. Szerencsére jó alvó. Viszont rossz evő. :) Szóval nemtudom lesarkítani hogy könnyű vagy nehéz. Van ő nekem és kész. ha szar napunk van akkor mindketten korán bedőlünk az ágyba. Ő 8kor megy csucsuzni (magától) Én meg utána megyek lefeküdni. másnap valahogy minden más. nemtudom, nem nagyon van két egyforma napunk :)
2012. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 alaszka ***** válasza:
100%
Az én lányom 16 hónapos, egy kis rosszcsont, mostanában kezdi próbálgatni a türelmünket, kipakolja a szekrényeket sokadjára is, a játékokat hajigálja, kis kíváncsi, mindent el akar venni, kipróbálni, a tesójától el akarja venni a játékait, ceruzával a bútorokat, falat firkálja. Evésnél az etetőszékből a neki nem tetsző falatokat ledobálja, vagy egyszerűen fejre fordítja a tányérját...Ha a nővére nem ad oda neki valamit, vagy elveszünk tőle valamit, akkor hisztis sikításba kezd....ezek a rosszabb dolgok. :) Másfelől pedig egy kisangyal, bújik hozzánk, cuppog hogy puszi, dudorászik egész nap valamit, magában nézegeti a könvyeit, majd odahozza, elmondja amit már tud, hogy mi van benne, egész nap meg sem áll, jön-megy pakol, mint egy kis robot. :) Nagyon jó evő, mindent szeret, de ha jön a foga, csak pépeset fogad el, és olyankor az alvása, viselkedése is egy katasztrófa.
2012. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 18 hónapos lesz, nagyon könnyű vele. Csak sajnos el van maradva a korához képest. Mert még nem beszél. De mutogatással kifejezi mit szeretne. Nagyon ritkán sír (csak ha beüti valamilyét vagy már fáradt).

Egyébként egy energia bomba.

2012. nov. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!