Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik a 3,5 hós babátok?

Mennyit eszik a 3,5 hós babátok?

Figyelt kérdés
Kislányommal most az egészséges rendelésen nem volta dokinő megelégedve!mondjuk én sem!mert csak 400gr ot hízott!Születese óta 4 óránként evett!jelenleg 4x 140,evett ha többet adok neki akkor kicsit visszabukik!születési súlya 3600gr 54 cm,most 3,5 hósan 6100gr!Nem értem miért nem jó ez?gyönyörű mosolygós,jókedvü baba,ok kissé sírós de ez van!
2012. okt. 31. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. A babák az első 2 hónapban híznak a legtöbbet. Ráadásul a Te babád nem olyan kis súllyal született. Teljesen jó a 400g hízás, nem értem miért illesztgeti némely doki az anyukákat. Ne aggódj, írtad, hogy jó kedvű babád, mosolygós....szerintem ez mindent elmond:)

Én lányom első hónapban 300g-ot hízott...lesápadtam...a dokink megnyugtatott, hogy mivel nagy súllyal született a lányom nincs mit behoznia. Most 7,5 hós a lányom és makk egészséges...hol többet hízik, hol kevesebbet...már nem érdekel:) Csak rá kell néznem és tudom, nincs semmi baja.

(ráadásul az én babám is 4hós kora óta 4x eszik 1 nap)

Tényleg ne aggódj:)

2012. okt. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom pontosan, mennyit eszik, már nem nagyon mérem. Kb 850 ml-t naponta.

Az én babám 3710grammal és 51 cmrel született, most múlt 3 hónapos és 7200gramm. De ő már nagyon nagynak számít, vizeznem kell jobban a tápszert.

Ne aggódj, szerintem tökéletes a súlya!

2012. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kisfiam naponta 4 szer eszik úgy 150-180 között. Most kéthetente nő egy centit és 40 dkg körül hízik is. Jelenleg 7 kiló és 68 centi, de mondjuk Ő eleven nagy súllyal született 4400 grammal.

Szerintem nincs semmi gond a babáddal teljesen jó ez a súly ebben a korban már nem híznak olyan sokat mint az első két hónapban.

2012. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ma pl 715 mlt evett ma!és 2x jó nagyot bukott is!Egyszerüen nem tudok többet adni neki,ja és ma 2x jó nagy adag széklete is volt!a dokinő azt mondta ha továbbra is ennyit eszik akkor nem fog hízni!köszönöm mindenkinek a válaszát!
2012. okt. 31. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!