Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjam a D-vitamint a...

Hogy adjam a D-vitamint a babámnak? Mindig attól félek, hogy nem szívódik fel, és beteg lesz (angolkór)

Figyelt kérdés
Én szoptatás előtt a szájába cseppentem.
2009. aug. 11. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobban adod neki :) Nekem azt mondták, hogy közvetlenül a szájába cseppentsem, mert fel is ragadhat annak a falára amivel adod neki, így meg tuti célba ér :)
2009. aug. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Én kiskanálba fejek tejet és abba csöppentem a D-vitamint.Mivel a tejben oldódik.De szerintem úgy is jó ahogy eddig csináltad.
2009. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem teszem kanálra,egyenesen a szájába cseppentem. Így tettem első két babámnál is.
2009. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2009. aug. 11. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen csinálod, én is így szoktam.
2009. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%

Nekem a védőnő azt tanácsolta, hogy szoptatás előtt kenjem a mellbimbómra, hogy a baba lenyalja. Így biztosan megeszi.

Azért nem javasolta a szájba cseppentést, mert ha véletlenül megindul az üveg, az előírtnál több is becsöpöghet a szájába, ami túladagoláshoz vezet. Az sem túl jó.

Egyébként én leginkább kanálból szeretem adni, anyatejjel keverve.

2009. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kiskanálba tettem és rá a tejet vagy a tápit, később amikor csak tápszert kapott a cumira csöppentettem.
2009. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Angolkóros azért nem lesz, gondolom ismered a napsütés és a d-vitamin kapcsolatát. Nagyon jól csinálod.
2009. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!