Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babanézőbe egy egyedi készítés...

Palmira kérdése:

Babanézőbe egy egyedi készítésű horgolt kiscipő jó ajándék?

Figyelt kérdés
Mondjuk kocsicipőnek jó lenne? És ha jó ajándék, akkor ebből milyen méretet érdemes vinni?
2012. nov. 1. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi a szomszéd nénitöl katunk ilyet.

Szerintem olyat csinálj ami össze húzható bokánál, mert ha csak ráadja akkor lerugdalja a baba. ha túl szük akkor meg vágja.

Nagyobbat mert az elején csak rugikat hord egy baba, aztán akkor érdekes az ilyen ha már nadrágot kap.


ha cipö méret akkor olyan 16-17 hetes ha ruha méret akkor 68-74-s.

2012. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem biztos, hogy eltaláljátok az anyuka ízlését, nálunk sok dolog ezért csak félre van téve. Ami szerintem a kislánynak túl fiús, túl csipkés, túl régies... Nyilván azt mondják, hogy örülnek neki. Kérdezd meg tőle, hogy mire van szüksége.
2012. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a mi babánk ruhamérete 74-es, cipőmérete 19-es. Ha nagyobb, még mindig jobb, mintha kisebb lenne, abba már nem tud belenőni.
2012. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ajándék, én örülnék neki.
2012. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is az eggyik szomszéd nénitől kaptam,és szerintem nagyon aranyos.nekem 5 hós kislanyom van.nagyon édes benne.másik néni meg horgokt neki 3 kardigánt ami ròszaszin,lila és almazöld.anyira édesek és rendesen divatos fazonjuk van.szoltam is anyumnak h csinálhatna a néni nekem is mert nagyon tetszik. :-)
2012. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kaptam horgol és kötött holmikat is. Megköszöntem és jól esett. Viszont sosem adtam rá a kislányomra. Eltettem őket és majd ha megnő a kislányom a babáira ráadogatjuk:) Nekem a szándék bevallom nagyobb öröm volt mint maga az ajándék. Persze minden ember más.
2012. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" Kérdezd meg tőle, hogy mire van szüksége."


Ez is olyan fura, hogy ma már szinte kötelező babanézőbe 5000Ft.-os pelenka csomaggal érkezni. Szerintem nagyon jó ötlet.

2012. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a választ! :)
2012. nov. 2. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!