Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik ajandek...

Szerintetek melyik ajandek lenne jo baratnom 1 eves kislanyanak?

Figyelt kérdés

Ajandekot szeretnek kuldeni Angliabol a baratnom kislanyanak.


Gondoltam az 1-3 eveseknek valo playmobil allatkertre:

[link]


Vagy esetleg vegyek neki egy doboz 85 darabos lego duplot?

[link]


Barmilyen otletet szivesen fogadok. A baratnom termeszetesen ruhat kerne tudom es kuldok is neki ezzel nincs semmi gond, de en meglepeteskeppen gondoltam a jatekra a ruha melle a kislanynak.

Mar van bebitaxija, ugralo zebraja, majnos tancszonyege, hintaja, hintalova tehat ezeket azert irtam le, hogy kizarva.

Tovabbi otletek amire meg gondoltam:


Egy rongy beka amibe pakolhat. Vannak hozza kulombozo kis allatkak amit bele lehet tenni a beka szajaba (csorognek, zorognek meg szinesek). A beka hangot is ad ki amikor megeteti a gyerkoc:

[link]


Dzsungel parna amihez szinten vannak puha allatkak es ossze lehet csukni tarolashoz:

[link]


2012. okt. 25. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Első kettő nem tetszik, esetleg fiúnak venném és egy évesen nem fog vele még sok mindent kezdeni, a legosra az van írva 1,5 éves kortól. Mivel lány én a rongy békát venném, szerintem abba szeret majd pakolászni.
2012. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ha választani kell akkor a 3-as!az még olyan lányos!nekem a többi olyan fiús játék!
2012. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 3.
2012. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet, hogy a playmobil meg a duplo fiús játék! Mert ha még autós készletek lennének! De az állatokat a lányok is szeretik! Az enyém mindenképpen.

Nekem a békás elég bárgyúnak tűnik, kb 2 percre köt le egy gyereket, legalábbis az enyémek sose szöszöltek el ilyesmivel.

Szóval én az 1-re szavazok, vagy választhatsz egy "lányosabb" duplot. Az én lányom 14 hónapos volt, mikor ezt kapta karácsonyra:

[link]

Imádja csúszdáztatni rajta az állatokat...

2012. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak biztos, hogy mindegyik tetszene. Cuki a béka! :)

Akármelyiket küldöd is , szerintem szuper ajándék!

Ha választani kéne, én is a békára szavazok.

2012. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat lanyok. Ugy dontottem, hogy a beka lesz es legot majd kap nyaron amikor hazamegyek latogatoba. :) Addig ugyis masfel eves lesz.
2012. okt. 26. 10:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet és jó választás! :)
2012. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!