Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos gyermeknek mit...

13 hónapos gyermeknek mit adtok enni uzsonnára, tízóraira? Kedvenc kajátok?

Figyelt kérdés
Már mindent eszik kivétel a tehéntej mert még anyatejes, de néha úgy érzem nem elég változatos. A ti gyerekeiteknek mi a kedvence?
2009. aug. 11. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi 15 hósak vagyunk, de tizóraira még mindig a gyümölcs a sláger, van hogy elrágcsálja az almát, de van hogy nincs kedve, ilyenkor jön a gyümölcsturmix bármilyen gyümölcsből, csak sok legyen.


Uzsonára joghurtot eszik (danone könnyű és finom) Na ebből is bármelyik, mindet imádja. Utána ha nem elég kap győri édes zabfalatokat, kölesgolyót, teljes kiőrlésű kekszet rágcsálni.


Én a reggelivel vagyok bajban. Még tápit eszik reggel, de utána , illetve helyette semmit nem igazán akar elfogadni.

2009. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan én kislányom még csak 11,5 hónapos. Uzsonnára gyümölcsöt eszik. Tízóraira általában valami kezébe adhatót. Babapiskóta, babakeksz, mézes puszi, piskóta tallér, vagy esetleg joghurt, kalács, kuglóf.

Ő is anyatejes még, reggel és este cicizik. A kedvence amúgy az amit mi is eszünk. Ha olyan van akkor ugyanazt esszük.

Én fürdés előtt vacsira kenyeret szoktam neki adni margarinnal, krémsajttal, pulykamellsonkával, májkrémmel, reszelt sajttal. Ezekkel változatosabbá tehető.

2009. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kilányom ma 12 hós.

Reggeli vajas kenyér v. kalács v. kifli sajtdarabkákkal és sonkadarabkákkal, amiből a sonkát megeszi a többit meg tologatja. Ő tízóraira gyümölcsöt kap/na, ha megenné, csak nyalogatja, esetleg az őszibari az amiből a felét megkapja. Szóval a de. elég macerás. Zabfalatokkal szoktam én is pótolni a reggelit/tízórait.

Ebéd, amit mi eszünk.

Uzsonna vajaskenyér, kalács, kifli vagy extrudált kukorica v. búzakenyér, ez finom, natúr és szereti is.

Van olyan nap is, h az uzsonna is és a vacsi is főzelék, mert annyira nem evett délelőtt.

Lefekvés előtt még a fentieken felül szopizik. Ha keveset evett nappal, akkor éjjel is.

2009. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

uccsp vok. Kedvenc kaják: májas rizottó, brokkoli főzelék husival, spenót, paradicsomos krumplifőzelék, vegyes zöldség pulykahússal és sajttal(Kméti), milánói, bolognai(szereti szemezgetni a tésztát, rakok bele sajtot is)

A joghurtot és a túrót még csak kóstolgatja sajnos, nem a kedvence)

2009. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megint az uccsó vok, bocsesz a sok hibáért csak a bal kezem el van törve...de ez 1 másik kérdésre lenne válasz. :))
2009. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!