Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gumilepedőből mennyit érdemes...

Gumilepedőből mennyit érdemes venni egy újszülöttnek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 21:48
1 2
 1/19 Jégtánc ***** válasza:
2-3 db bőven elég.Ha a rendes gumis lepedőre gondolsz.Ha a lepedő alá szeretnél gumilepedőt abból 1 db.
2012. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%

semennyit, az majd a szobatisztaságnál kell.

újszülött feje alá nem szabad ilyet tenni, rá is van írva, mert ez nem engedi át a levegőt, így a kókuszmatracot is feleslegessé teszi.

sima lepedőt, gumis szélűt bőven elég az újszülött matracára tenni :)

2012. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Uhh,igen,elnézést... PVC gumilepedőre gondoltam. Tehát egy újszülöttnél még nem kell?
2012. nov. 1. 21:55
 4/19 anonim ***** válasza:
Pelusban fog aludni, nem? :) Ergo nem lesz nedves az ágy, így szükségtelen. Gumilepedő a gyerekeknél kell, akiken nincs pelus már de azért éjszaka megesik a baleset.
2012. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Jégtánc ***** válasza:
Vettem 1db-ot ,de nem használom,mert nem ázott még át a pelus egyszer sem:) Jó lesz majd későbbre,mikor nagyobb lesz.
2012. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Újszülött esetében nem feltétlen szükséges; bár én használtam és használok a mai napig (9 hónapos baba).Nálunk fontos volt,mert 6 hónapos koráig rettentő bukós volt a kisfiam (sugárba jött ki belőle) és nem győztem volna tisztítani/cserélni a matracot a sok büfi miatt+voltak pelus átázások is.

A kókuszmatracnak az ég világon semmi baja és azért nem veszíti funkcióját a matrac,amiért van rajta a védő gumilepedő a sima alatt.Attól ugyan olyan kemény marad és tartja a gerincét rendesen (ugyebár ez az elsődleges funkciója a kókuszmatracnak).

Ha nektek nem kell a bukástól tartani,akkor úgy is megoldhatod,hogy félbe hajtod úgy,hogy csak a popsija alá kerüljön és akkor lélegezni is tud a matrac bőven.

2012. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egy darabot én is vettem, a pelenkázótáskában van a mai napig, idegen helyen vagy a nagyiknál azt terítettem a fiam alá pelenkázáskor.
2012. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem használtam én sem.
2012. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6. válaszoló, a kókuszmatrac nagy előnye, hogy átengedi a levegőt, így nem tud belefulladni a baba ha a hasán fekszik. erre írtam, nem arra, hogy kemény marad-e.
2012. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én egyet vettem amit a gumis lepedő alá kell tenni, de úgy hogy a feje alatt ne legyen.ez rá is van írva.
2012. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!