Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kilenc hónapos kislányom ma...

Kilenc hónapos kislányom ma lenyelt egy darab ragasztószalagot (celluxot). Lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Már előfordult, hogy kisebb darab papírt lenyelt, de hát ez ugyebár műanyag!...
2009. aug. 11. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsi volt akkor majd szépen kikakálja!Figyeld a székletét holnap, és ha estig nem jönne ki, akkor vidd orvoshoz.Kb mekkora volt?Mint egy 2 ft-os vagy nagyobb?
2009. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát...szerintem holnap reggel keressétek fel a gyermekorvosát. Pici még, és a szervezete is gyenge, ilyenkor szerintem veszélyes is lehet a ragasztó.
2009. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb.akkora, vagy még kisebb. Egyébként le sem tudta volna nyelni. Azóta egyszer már kakilt, de nem udtam megnézni rendesen, hogy benne van-e.
2009. aug. 11. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi-nyugi, figyeld a kakit, brutálisabb dolgokat is fog még lenyelni míg felnő. Az én fiam 8 hónapos és érdekességek kerültek elő a pelusból, pedig nagyon figyelem.
2009. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ma kikakilta, csak akkora volt mint egy kétforintos fele körülbelül, nem volt könnyű megtalálni...Viszont találtam egy darabka alumíniumos papírt is (Orbit rágó külső papírja).Megyek kiheverem a fáradalmakat!....
2009. aug. 12. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!