Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos! Mit csináljak? 5hónapos...

Sos! Mit csináljak? 5hónapos lányom nagyon szenved a széklete miatt, nagyon kemény neki az a pár darab ami kijön, szinte belekönnyezik úgy nyom?

Figyelt kérdés

Anya tejes,meg barackot eszik minden nap,tegnap meg ma almát is kapott délelőtt!


Már adtam neki levaloc szirupot,most a kúpon gondolkozom,napok óta ilyen neki,de ez a mai,nagyon megkínozta őt!


2012. nov. 3. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A kamilla teát próbáltad? Az én lányomat nagyon kevés, akár 30- 40ml kis tea is pár órán belül meghajtotta...Kis fruktózt tettem bele, hogy ne legyen keserű... A barack pedig hajt, de lehet, hogy a szilárd táplálék elkezdése miatt változott meg a széklete, mint sok babánál ez lenni szokott...
2012. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kamilla teát még párhetes korában próbáltuk,de nem vált be.

Nem most kezdtük már a hozzátáplálást,3,5hós kora óta eszi a barackot pont a székrekedés miatt.

2012. nov. 3. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alma fog. Úgyhogy azt el kéne most hagyni.
2012. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kíváncsicska ***** válasza:
Mennyi laevolac-ot adsz neki?Mert annak az adagját lehet emelni egy darabig, nekem 7.5 ml-t mondott a doki.De ha már korán elkezdtétek a hozzátáplálást és főzit eszik, vagy ha csak a zöldségeket, tegyél bele egy kis olajat.Nekünk az olaj hozta meg az áttörést.Jobb volt mindennél :)
2012. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Próbáld ki a stabilizált natur aloe rostos géljét az segíthet.
2012. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen több folyadékra van szüksége. Mi is megjártuk ezt, szinte rákvörös volt néha a kis buksija. És semmi féle gyengítő szer nem segített. Nálunk az almakompótnak van nagy sikere. Mióta ezt issza, a napi 2-3 kakilás garantált)))Egyszerűen csak gyakrabban kell kínálni, és az a néhány kis korty is nagyon sokat tesz.
2012. nov. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"stabilizált natur aloe rostos gél" ez micsoda?


Ő nagyon sokat iszik,egy nap kb.300mlt tea,és viz formájában.


még csak almát,banánt,barackot kóstoltuk,ebből a barack a minden napos,kb 100mlt eszik belőle.

2012. nov. 4. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!