Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat egy másfél éves baba feje?

Fájhat egy másfél éves baba feje?

Figyelt kérdés
Nyűgös, és arra a kérdésre, hogy : "Hol fáj a babának?" A kis fejét mutatja. A ti babátoknak mikor fájt először?
2012. nov. 3. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Az én kisfiam is mutatta már ilyenkor ha fájt neki valamilye. Nálunk a fogzás miatt mutatott mindig a szájába, ha kérdeztük, hogy hol fáj. Szerintem ha a fejét mutatja, akkor arra figyelj, hogy ne legyen bedugulva az orra, vagy a fogától, fülétől is.
2012. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre nem tudok válaszolni, de én szerintem igen.

Az orvosunk azt mondta, az időseket és a kisbabákat viseli meg legjobban az időjárás változás.

Ők a legérzékenyebbek. Ebből azt a konzekvenciát szűrtem le, hogy igen, fájhat.

De ez csak az én véleményem.

Egy szakembert kellene megkérdezni.

Ha tudsz biztos választ, írd meg legyél szíves, mert engem is érdekel.

2012. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2/2 ismét

Miénk 15 hónapos és ő is mutatja a fogát, fejét.

De ha mondom, hogy "kopi" akkor rámutat a fejére.

Mert mikor beüti egy picit, mondom neki, hogy hopi kopi?

Ő meg akkor nevet és játszik tovább.

2012. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, fájhat sajna.15 hos a kislányom és egyértelműen mutatja, ha fáj a feje: Ütögeti picit a buksiját, és huzogatja a haját.sőt, néha már szinte tépi sajnos.gondolom azért, hogy ne a fejfájást érezze.De szerencsére ritkán fordul elő, nagyobb frontok előtt,fogfájás, betegség.
2012. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!