Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális az aki...

Szerintetek normális az aki befesti az 1 éves kislánynak a haját?

Figyelt kérdés
tartós hajfestékkel ..világos barnából csinált kékes feketét..és állandóan festetni akarja..

2012. nov. 3. 18:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne ezt a veszélyeztetés kategóriába sorolni? A hajfestékben rengeteg káros, maró akár allergizáló anyag fordul elő! Van akinek hosszútávú festés miatt a haja is kihullik, vagy esetleg a fejbőre megy teljesen tönkre. (Sebes lesz és baromi érzékeny) Ezt akkor mégis melyik kategóriába sorolnád?? Ilyen alapon nyugodtan itassunk energiaitalt is 1 éves gyermekekkel meg adjunk cigarettát a szájukba :)
2012. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Jégtánc ***** válasza:
100%
Tőlem kérdezed? Vagy kitől? Nem én festettem be,ne rám haragudj:D Nekem is ez már veszélyeztetés.Csak ki tudja,lehet van olyan aki ezt nem annak véli.Mint pl az anyuka aki ezt tette
2012. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
idióta!
2012. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. Mondjátok hogy ez csak vicc...

Nemrég láttam egy roma anyukát akinek a kislányának a haja vége vörös volt megmondom őszintén úgy nézett ki mintha befestették volna rendes hajfestékkel ami már lenőtt, de ő azt mondta hogy kimosható..az a kislány olyan 3 éves lehetett. Az is meredek volt nagyon...

A szoli témához az a baj hogy be a szoliba nem mennek utána anyukának tehát ha bekíséri a gyerek és utána a gyereket teszi bele azt a szoliban dolgozó nem látja...sajnos:(((

2012. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kitalált kérdés!
2012. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A fekete a legdurvább! Még ha szinezné is elítélném, de így... Egy felnőtt nő haját úgy tönkre teszi, hogy abból csak cékla színűre szívják erős vegyszerekkel. Egy kisbaba puha haját tönkrevágni... Ráadásul rövid időn belül allergiás lesz rá és még a szemöldökét se fogja tudni befestetni nő korában. Egészségtelen és idióta tett.
2012. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Az az "anyuka" nem normális....! Egy barátnőm allergiás lett a fekete festékre és majdnem belehalt... egy ilyen pici gyereknek még az immunrendszere sem működik rendesen. Ráadásul a fekete festékben van a legtöbb káros, rákkelő anyag!
2012. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Annyira normális csak, mint ez.... grrr....

[link]

2012. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!