Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem csinàltam bajt?

Timike26 kérdése:

Ugye nem csinàltam bajt?

Figyelt kérdés

kislànyom elmult 4 honapos,anyatejes baba.vettem egy kisdobozos tàpszert meg babakekszet daràlt formàban,ès adtam neki 4 babakanàllal./elèg hig formàban/

nem tudom hogy helyesen tettem e,anyatejet lefejni nem tudok,ès ugy gondoltam àrtani nem àrtok ha rogton nem kis alma vagy barack pèpet kostol.

ti mit gondoltok?rosszul tettem?


2012. nov. 3. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Ne tápszert adj neki, hanem a gyümölcsöt keverd össze a keksszel. Rendes keksz is jó hozzá, nem kell a drága babakeksz.
2012. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az első válaszolóval.Szerintem nem jó a sima háztartási keksz.Tele van tartósítószerrel.Jobb még egy 4 hónaposnak a babakeksz.A tápszer nem méreg nyugodtan add.Attól nem fog elszokni a tejedtől.
2012. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a babakekszre az van irva:4 honapos kortol. ezèrt mertem abbol adni neki.ugy gondolom minden ebèdidoben az anyatej utàn ha elfogadja...adok neki egy pàr kanàllal ebbol a kevert pèpbol. minden nap egy kanàllal tobbet.majd 2 hèt mulva kezdjuk a gyumolcspèpek kostolàsàt.
2012. nov. 3. 21:29
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adhatod neki. Egyáltalán nem csináltál bajt. Egy-két kanálkányi tejes kekszpéptől nem fogja abbahagyni a szopizást.
2012. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod van a gyümölcspépekkel? Nem véletlenül javasolják azokat először. A bébiételekre is ráírják hány hónapos kortól való, mégis van olyan is belőlük, amiket nem tanácsos még annyi idősen adni.
2012. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hol vetted a 4hós babakekszet? Mert én csak 6hósat láttam a DMben
2012. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én megnéztem a babakekszet,ugyanaz van benne,mint a sima ht kekszben!

Csak annyi a különbség,hogy tönkölybúza is van benne.De a térfogatnövelő,stb ugyanúgy van benne.

2012. nov. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

me nem fehércukor, hanem nádcukor van benne. Ez is óriási különbség.

Amúgy Tesco-ban lehet venni, lila csomagolású és nem veszettül drága.

2012. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tesco-ba is a babasoron?
2012. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Az én kislányom 6 hónapos, 4 hónaposan már próbálkoztunk főzelékekkel is, most már mindent kap. Ebédre főzeléket, délután gyümölcsöt vagy tejpépbe keverek pár kanál gyümölcsöt, és még 5-ször szopik, de azért még mindig az anyatej a kedvence. Úgyhogy semmiképpen sem csináltál rosszat (amire a boltban rá van írva, hogy 4 hónapos kortól, azt nyugodtan adhatsz neki.)
2012. nov. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!