Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben kivihetem levegőz...

Ilyen időben kivihetem levegőztetni két hetes babámat?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi időre, és mit adjak rá? Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 4. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom,tavaly október 20-án született,ő is kéthetes volt mikor először kivittük.Emlékszem,hideg volt,de szép napos,pont,mint ma.Lesz ennél sokkal hidegebb,szelesebb is,hozzá kell szoknia.Sapka legyen rajta,és mindenképp öltöztesd rétegesen,de egy overáll sem ártana már neki.Múlthéten pl. rohadt hideg volt.
2012. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hosszú ujjú body, vékony rugi, kocsikabát, overáll, sapka? és mennyi ideig szabad?
2012. nov. 4. 08:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha vastag overall lesz rajta,szerintem kocsikabát nem kell.Amennyiben először viszitek ki,akkor egy 15 perc elég.
2012. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már azóta megjártuk. kocsikabáttal és vastag pléddel.
2012. nov. 4. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Szuper:)
2012. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi is voltunk ma kint a két gyerekkel, a kicsi okt. 19-én született:rövidujjú body, hosszú rugi, kisnadrág, szvetter, overáll pléd, 1 órát sétáltunk, végig aludt, meleg volt....
2012. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!