Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még mindig kel a babám!...

Még mindig kel a babám! Miért? 6hós lesz és itt ajánlotta valaki hogy este felé adjak tejpépet ha hígabb a tejem elég sokszor kel és éhes is a pindurka! Egy darabig bejött de most megint többször kel!

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
jézus! Tehéntejből tejpép? Mert a bolti tejpépek tehéntejet tartalmaznak!! Nem ajánlom , mert nem biztos, hogy attól kel fel hogy éhes, hanem mert fáj a hasa. A tejben lévő laktózt még a felnött szervezet se képes megemészteni, nemhogy a babád.Ha pépet akarsz adni neki hogy átaludja az éjszakát akkor szójatej alaput, vagy hipoalergén tápszerből csinálj pépet4 De azt hiszem lehet is kapni...
2009. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Valószínű nem azért kel mert éhes hanem mert megszokta a sokszor kelést!A lányom 2 évig szopizott nappal 1szer-2szer, de éjjel 3 óránként kelt, átjött a mi szobánkba bebújt mellém, és kiszolgálta magát, és nem azért mert éhes vagy szomjas volt.Csakis megszokásból.Úgyhogy nyugi.majd szépen leszokik róla!
2009. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Annyira bírom az ilyen válaszolókat! "Jézus"! Épp hogy szörnyet nem halt a kérdés elolvasása közben!


Nem írtad milyen tejpépet adsz, de engem nem is izgat!Szerintem is megszokásból kel,és ez normális még ebben a korban!Attól hogy esetleg táplálóbb ételt adsz neki, nemfog többet aludni, mert a reflexei felkeltik.Mikor éjjel felkel adj neki cicit, ha szopik, vagy egy kis vizet, vagy tápszert!Ahogy a babád igényli.

2009. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért kellene tejjel készíteni a tejpépet??????

Én először úgy csináltam, hogy éjjel csak teával kínáltam, kicsit ivott, aztán visszaaludt, most már fel sem ébred éjszaka. (5 és fél hónapos)

Pár napja este én is tejpépet adok neki, ami Rossmanos sima tejpép, és babavízzel készítem el.

Szegény kérdező nem is említette sehol, hogy tejet akar adni a babának!

2009. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! A 10.39-es válaszolóval egyetértek!

Még érdekelne,ha vacsira megkapta a tejpépet,akkor még utána megszoptatod egy kis idő múlva?Nekem ugyan ez volt a problémám és rájöttem,hogy a szopizás hiányzott neki a vacsora után.

Éjjel többször is felkelt,de úgy csináltam,mintha észre se vettem volna,aztán pár nap után már végig aludta az éjszakát!

A nappali étkezésről nem irtál!Ha csak szoptatsz,akkor délelőttre adj neki pépet,délután főzeléket vacsora maradhat a tejpép!És lehet jön a foga,akkor is többször megébrednek!

Jó egészséget nektek!

2009. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Először milupa gyermekálom pépet próbáltam most rossmanosat banánosat...szoptatok és uzsira kap már mást is... kap fürdés után cicit mindig!szoktam vizet is adni valamikor vissza is alszik de 1-2 óra múlva megint fent van...
2009. aug. 12. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!