Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koszmós fejbőrre mit használha...

Koszmós fejbőrre mit használhatnék még?

Figyelt kérdés
4 hónapos fiam feje koszmós!locoid crelo-t használom(gyerek orvos írta fel)de nem igazán használ.mit használjak még?illetve hogyan fésüljem a kis fejét?
2012. nov. 5. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi babaolajjal próbáltuk először eltüntetni. Az nagyjából le is szedte neki, aztán kipróbáltuk még a Babé koszmó elleni sampont, és tényleg jó. Nekünk bevált.
2012. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én sima babaolajjal kentem be,és egy puha kendővel áttöröltem mielőtt lemostam.Teljesen lejött.
2012. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a babé koszmó elleni sampont használom. Nem a legolcsóbb, viszont szuper jó, és nem macerás mint az olajozgatás. Egyszerűen azzal mosod meg a pici haját. Már az első használat után látszik a javulás.
2012. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi hosszabb ideig áztattuk a fürdőkádban a kis fejét, majd törülközővel jól átdörzsöltük, teljesen megfelelt.

4 évesen újra előjött a lányomnál, akkor már rengeteg haja volt, erősebben és hosszabban dörzsöltük hajmosáskor, illetve a fürdés elején bevizeztük és csak a végén volt a hajmosás, így vagy 20 percig vizesen állt, és szépen elmúlt neki.

2012. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk az olaj nem hozta le, viszont amikor a hydrophiles fürdetővel jól bedörzsöltük, majd jól lemostuk az lehozta.
2012. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Babe koszmó elleni sampon , nagyon hatásos !
2012. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Jégtánc ***** válasza:
49%
Sima étolaj.Nálunk bevált
2012. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!babaolajat hol tudok venni?gyógyszertárban?
2012. nov. 5. 10:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszertárban napraforgó olajként kérd, de vehetsz üzletben rendes babaolajat, ami illatosított. Szerintem már minden márkának van.

Egyébként én is vettem Babé sampont, tényleg jó. Az ára húzós, de sokáig elég.

2012. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk egyedül a frezyderm koszmó elleni olaj vált be. Sok meg is maradt belőle, de a második babónál (ha kell) még jó lesz. :))
2012. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!